Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Grøn 8x16 Neon Flex LED-strips - 5m, 8W/m, IP67, 12V

Pris fra 191 kr
2 forhandlere

Sammenlign priser på Grøn 8x16 Neon Flex LED-strips - 5m, 8W/m, IP67, 12V og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 191 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
5m 8W/m Grøn 8x16 Neon Flex LED - 12V DC, IP67
191 kr
Til butik
5m 8W/m Grøn 8x16 Neon Flex LED - 12V DC, IP67 billede

Produktinformation

Flot og praktisk 8x16 Neon Flex igrøn til f.eks. facader, skilte og trapper mm. Strippen er IP67 og kan benyttes udenfor. Husk at tilkøbeen 12v strømforsyning. Prisen du ser er for en rulle på 5 meter. Strippen kan klippes for hver2,5cm ved markeringerne.

Produktspecifikationer

Kategori: Enkeltfarvet LED strips 12V
EAN: 5744002529705
Varenr.: 8720
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grøn 8x16 Neon Flex LED-strips - 5m, 8W/m, IP67, 12V
191 kr
Til butik
Grøn 8x16 Neon Flex LED-strips - 5m, 8W/m, IP67, 12V billede

Produktinformation

Den flotte og praktiske 8x16 Neon Flex i grøn er velegnet til forskellige anvendelser som facader, skilte og trapper. Denne strip er IP67-klassificeret, hvilket betyder, at den er vejr- og vandtæt og kan bruges udendørs. Vær opmærksom på, at du skal købe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
EAN: 5744002529705
Varenr.: 15841115013455

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grøn 8x16 Neon Flex LED-strips - 5m, 8W/m, IP67, 12V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grøn 8x16 Neon Flex LED-strips - 5m, 8W/m, IP67, 12V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1DetLED.dk191 kr191 krKøb
2EL-GROSSISTEN191 kr191 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grøn 8x16 Neon Flex LED-strips - 5m, 8W/m, IP67, 12V

PriceData har fulgt prisen på Grøn 8x16 Neon Flex LED-strips - 5m, 8W/m, IP67, 12V i 102 dage. Den nuværende pris er 191 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Grøn 8x16 Neon Flex LED-strips - 5m, 8W/m, IP67, 12V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Grøn 8x16 Neon Flex LED-strips - 5m, 8W/m, IP67, 12V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. feb. 2026191 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret