Gå til hovedindhold

Græstrimmerspole med line - Makita - 76,2 mm, 6 m - til DUR181RF/DUR181Z

MakitaGræstrimmereEAN: 0088381400176
Pris fra 39 krtil 69 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 32,19 kr 8. maj

Sammenlign priser på Græstrimmerspole med line - Makita - 76,2 mm, 6 m - til DUR181RF/DUR181Z og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Makita Græstrimmerspole med line Plænetrimmer Strengtrimmer
39 kr
Til butik
Makita Græstrimmerspole med line Plænetrimmer Strengtrimmer billede

Produktinformation

Makita - Græstrimmerspole med line - 76.2 mm - længde: 6 m - for Makita DUR181RF, DUR181Z

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Artikel nr.: 195858-1
EAN: 0088381400176
Varenr.: 1000436852
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita - Græstrimmerlinjehoved - 1.6 mm - for P/N: DUR181Z
39 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita 195858-1
39 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Græstrimmerspole med line - Makita - 76,2 mm, 6 m - til DUR181RF/DUR181Z
49 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Makita Græstrimmerspole med line Plænetrimmer Strengtrimmer
59 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Græstrimmerspole med line - Makita - 76,2 mm, 6 m - til DUR181RF/DUR181Z
69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Græstrimmerspole med line - Makita - 76,2 mm, 6 m - til DUR181RF/DUR181Z koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Græstrimmerspole med line - Makita - 76,2 mm, 6 m - til DUR181RF/DUR181Z koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK39 kr39 krKøb
2CS MEGASTORE DK39 kr78 krKøb
3Proshop DK39 kr78 krKøb
4Boligcenter DK49 kr49 krKøb
5Ultrashop59 kr59 krKøb
6Vivas DK69 kr138 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Græstrimmerspole med line - Makita - 76,2 mm, 6 m - til DUR181RF/DUR181Z

PriceData har fulgt prisen på Græstrimmerspole med line - Makita - 76,2 mm, 6 m - til DUR181RF/DUR181Z i 180 dage. Laveste pris i perioden er 32,19 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 39 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 38 kr.

Den nuværende pris på 39 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 21% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Græstrimmerspole med line - Makita - 76,2 mm, 6 m - til DUR181RF/DUR181Z. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Græstrimmerspole med line - Makita - 76,2 mm, 6 m - til DUR181RF/DUR181Z de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202639 kr1 kr (3%)
30. maj 202638 kr1 kr (3%)
27. maj 202639 kr1 kr (3%)
25. maj 202638 kr1 kr (3%)
22. maj 202639 kr1 kr (3%)
21. maj 202638 kr1 kr (3%)
20. maj 202639 kr1 kr (3%)
12. maj 202638 kr1 kr (3%)
9. maj 202639 kr6,81 kr (21%)
8. maj 202632,19 kr6,81 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret