Gå til hovedindhold

Gp - Recyko Genopladelige Aa Batterier - 2600 Mah - 4-pak

GPBatterierEAN: 4891199212574
Pris fra 90 krtil 167 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 89 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Gp - Recyko Genopladelige Aa Batterier - 2600 Mah - 4-pak og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 90 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GP ReCyko AA Battery 2600 mAh NiMH 4-Pack
90 kr
Til butik
GP ReCyko AA Battery 2600 mAh NiMH 4-Pack billede

Produktinformation

GP ReCyko AA Battery 2600 mAh NiMH 4-Pack tilbyder langvarig, pålidelig strøm til en bred vifte af enheder. Disse genopladelige batterier er designet med avanceret NiMH teknologi, der sikrer høj ydeevne og effektivitet. Med en kapacitet på 2600 mAh giver de forlænget batterilevetid og kan genoplades hundreder af gange.

Produktspecifikationer

Mærke: GP
Kategori: Batteri
Artikel nr.: 201246
EAN: 4891199212574
Varenr.: 3326648
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
GP Batteri Recyko NiMH AA HR6 2600mAh 4-Pak
-7%120 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
GP Batteri Recyko NiMH AA HR6 2600mAh 4-Pak billede

Produktinformation

GP Recyko AA-batterier er kraftige og miljøvenlige genopladelige batterier. Kapacitet på 2600mAh. Klar til brug med det samme. Fungerer i temperaturer ned til -20°C. Genanvendelige og miljøvenlige. Livscyklus op til 300 gange. GP Recyko NiMH-batteri AA HR6 2600mAh er et kraftigt genopladeligt batteri, der er perfekt til din daglige brug. Disse batterier er opladet og klar til brug lige ud af æsken, hvilket gør dem nemme og praktiske. De er designet til at fungere selv ved lave temperaturer, ned til -20°C, hvilket gør dem pålidelige under alle vejrforhold. Med mere end 10% genbrugsmateriale og over 90% genanvendelige materialer, inklusive emballagen, er disse batterier et miljømæssigt smart valg. De har en livscyklus på op til 300 opladninger og bevarer op til 50% af deres opladning efter 12 måneder, hvilket gør dem både økonomiske og holdbare. GP Recyko tilbyder et avanceret økosystem af genopladelige batterier, opladere og ladestationer, som hjælper dig med at reducere brugen af engangsbatterier. Med smarte funktioner og stilfuldt design er disse batterier dine langtidsholdbare og højtydende små hjælpere, der genoplader dit liv og sparer dig penge.

Produktspecifikationer

Mærke: GP
Kategori: AA
EAN: 4891199212574
Varenr.: C95420
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GP Recyko AA-batteri 2600 mAh 4-pak
134,91 kr
Til butik
GP Recyko AA-batteri 2600 mAh 4-pak billede

Produktinformation

Et genopladeligt NiMH batteri, der er skånsomt for miljøet og din pengepung. Batterierne er forud opladede og har en lav selvafladningshastighed. Batterierne har en livscyklus på op til 300-1000 gange og en pålidelig ydeevne selv i ekstreme miljøer.

Produktspecifikationer

Kategori: Vare 1
EAN: 4891199212574
Varenr.: 15841370603855
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
GP Recyko AA-batteri 2600 mAh 4-pak
134,91 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gp Recyko Aa-batteri 2600mah 4-pak
144 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
GP Recyko AA-battery 2600mAh
149 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gp - Recyko Genopladelige Aa Batterier - 2600 Mah - 4-pak
159,95 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
GP Batteries 201246 Standardbatterier 4 stk
167 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gp - Recyko Genopladelige Aa Batterier - 2600 Mah - 4-pak koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gp - Recyko Genopladelige Aa Batterier - 2600 Mah - 4-pak koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK90 kr129 krKøb
2Teknikproffset DK120 kr169 krKøb
3EL-GROSSISTEN134,91 kr134,91 krKøb
4EL-NETSALG134,91 kr134,91 krKøb
5Dustin DK144 kr230,25 krKøb
6Ultrashop149 kr149 krKøb
7Gucca.dk159,95 kr159,95 krKøb
8CompuMail DK167 kr167 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gp - Recyko Genopladelige Aa Batterier - 2600 Mah - 4-pak

PriceData har fulgt prisen på Gp - Recyko Genopladelige Aa Batterier - 2600 Mah - 4-pak i 182 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 93 kr.

Den nuværende pris på 90 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Gp - Recyko Genopladelige Aa Batterier - 2600 Mah - 4-pak. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Gp - Recyko Genopladelige Aa Batterier - 2600 Mah - 4-pak de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. apr. 202690 kr1 kr (1%)
21. apr. 202691 kr1 kr (1%)
8. apr. 202690 kr1 kr (1%)
3. apr. 202689 kr1 kr (1%)
17. mar. 202690 kr1 kr (1%)
14. mar. 202689 kr1 kr (1%)
8. mar. 202690 kr1 kr (1%)
7. mar. 202691 kr7 kr (7%)
3. mar. 202698 kr1 kr (1%)
17. feb. 202697 kr5 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret