Gå til hovedindhold

Gottfred P GP Lvfang - Lvfang til nedlbsrr og tagbrnde p 75 til 82 mm, sort

Gottfred PAfløbEAN: 5708520024098
Pris fra 6,25 krtil 59 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 52,75 kr (89% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GP Lvfang - Lvfang til nedlbsrr og tagbrnde p 75 til 82 mm, sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6.25 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Plastløvfang 75 - 82 MM
6,25 kr
Til butik
Plastløvfang 75 - 82 MM billede

Produktinformation

Løvfang (bladfang( til nedløbsrør og tagbrønde, passende for Ø 75-82 mm indv. Rør, fremstillet af UV-bestandig sort PE

Produktspecifikationer

Mærke: noname
Kategori: Diverse tagtilbehør
EAN: 5708520024098
Varenr.: 154511000
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Løvfang Til Rør Med Inv. Diameter ø75-82 Mm
7,23 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
GP Lvfang - Lvfang til nedlbsrr og tagbrnde p 75 til 82 mm, sort
35 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Plastløvfang 75/82 mm
59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GP Lvfang - Lvfang til nedlbsrr og tagbrnde p 75 til 82 mm, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GP Lvfang - Lvfang til nedlbsrr og tagbrnde p 75 til 82 mm, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk6,25 kr6,25 krKøb
2Elvvs.dk7,23 kr7,23 krKøb
3WATTOO.DK35 kr35 krKøb
4CS MEGASTORE DK59 kr98 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GP Lvfang - Lvfang til nedlbsrr og tagbrnde p 75 til 82 mm, sort

PriceData har fulgt prisen på GP Lvfang - Lvfang til nedlbsrr og tagbrnde p 75 til 82 mm, sort i 174 dage. Laveste pris i perioden er 6,25 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 35 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8 kr.

Den nuværende pris på 6,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for GP Lvfang - Lvfang til nedlbsrr og tagbrnde p 75 til 82 mm, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for GP Lvfang - Lvfang til nedlbsrr og tagbrnde p 75 til 82 mm, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20266,25 kr1,75 kr (22%)
22. maj 20268 kr1,75 kr (28%)
24. apr. 20266,25 kr28,75 kr (82%)
23. apr. 202635 kr28,75 kr (460%)
22. mar. 20266,25 kr1,75 kr (22%)
21. mar. 20268 kr1,75 kr (28%)
6. mar. 20266,25 kr1,75 kr (22%)
5. mar. 20268 kr1,75 kr (28%)
8. feb. 20266,25 kr1,75 kr (22%)
7. feb. 20268 kr1,75 kr (28%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret