Gå til hovedindhold

GP Fotobatt. Lithium CR123A 3V 1 stk

GPBatterierEAN: 4891199001086
Pris fra 28 krtil 87 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 59 kr (68% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 24 kr 28. maj

Sammenlign priser på GP Fotobatt. Lithium CR123A 3V 1 stk og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 28 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gp 123 a batteri stk.
28 kr
Til butik
Gp 123 a batteri stk. billede

Produktspecifikationer

Kategori: Andre batterier
Farve: 4
Artikel nr.: GPB-3702
EAN: 4891199001086
Varenr.: 3177801
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
GP Batteri Lithium 123A 1-pack
-39%42 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GP Fotobatt. Lithium CR123A 3V 1 stk
43,32 kr
Til butik
GP Fotobatt. Lithium CR123A 3V 1 stk billede

Produktinformation

GP Lithium Pro CR123A tilbyder overkommelig ydelse uden kompromis. Den er ideel til moderne enheder og giver langvarig strøm og effektiv afladning. Den kan tåle temperaturer fra -40 °C til +60 °C og har en holdbarhed på op til 10 år.

Produktspecifikationer

Kategori: Vare 1
EAN: 4891199001086
Varenr.: 15841384071503
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
GP Fotobatt. Lithium CR123A 3V 1 stk
43,32 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GP Lithiumbatteri, CR123A, 3V, 1-pak
47 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gp Lithiumbatteri Cr123a
-0%56 kr
Før 56,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Viskerbladet.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
CR123A Lithium Pro batteri fra GP
59 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
GP LITHIUM BATTERY CR123A
69 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GP Fotobatt. Lithium CR123A 3V 1 stk
76 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
GP Batteries Lithium CR123A 1 stk
87 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GP Fotobatt. Lithium CR123A 3V 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GP Fotobatt. Lithium CR123A 3V 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK28 kr67 krKøb
2Teknikproffset DK42 kr91 krKøb
3EL-GROSSISTEN43,32 kr43,32 krKøb
4EL-NETSALG43,32 kr43,32 krKøb
5Proshop DK47 kr86 krKøb
6Dustin DK56 kr142,25 krKøb
7Viskerbladet.dk59 kr59 krKøb
8Ultrashop69 kr69 krKøb
9Elvvs.dk76 kr76 krKøb
10CompuMail DK87 kr87 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GP Fotobatt. Lithium CR123A 3V 1 stk

PriceData har fulgt prisen på GP Fotobatt. Lithium CR123A 3V 1 stk i 137 dage. Laveste pris i perioden er 24 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 42 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 32 kr.

Den nuværende pris på 28 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 30% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for GP Fotobatt. Lithium CR123A 3V 1 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for GP Fotobatt. Lithium CR123A 3V 1 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202628 kr4 kr (17%)
28. maj 202624 kr5,95 kr (20%)
27. maj 202629,95 kr4,27 kr (17%)
26. maj 202625,68 kr4,27 kr (14%)
25. maj 202629,95 kr4,27 kr (17%)
23. maj 202625,68 kr4,27 kr (14%)
17. maj 202629,95 kr10,05 kr (25%)
16. maj 202640 kr10,05 kr (34%)
1. maj 202629,95 kr10,05 kr (25%)
24. apr. 202640 kr2 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret