Gå til hovedindhold

GP Batteries GP ReCyko Speed-oplader M451 (USB) med ladestation D451, inkl. 4 stk. AA 2600 mAh NiMH batterier

GP BatteriesElektronik – tilbehørUSB-drevet opladerKontor og værkstedEAN: 4891199199493

GP ReCyko Speed oplader med USB-forbindelse og D451 ladestation. Oplader 4 AA/AAA batterier sikkert med LCD-display og temperaturbeskyttelse. Inkl. 4 x AA 2600mAh. Læs mere

Pris fra 323 krtil 625 kr
14 forhandlere

Prisforskel: 302 kr (48% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GP ReCyko Speed-oplader M451 (USB) med ladestation D451, inkl. 4 stk. AA 2600 mAh NiMH batterier og køb billigst

14 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 323 kr. 14 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GP BATTERIES GP ReCyko Speed ​​​​batterioplader (USB) inkl 4 AA 2600mAh 202241 Modsvarer: N/A
-10%323 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GP Batteries ReCyko M451, Nikkel-Metalhydrid (NiMH), AA, AAA, 4 stk, Batterier inkluderet
342 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GP ReCyko Speed oplader + ladestation og 4 x AA batterier
348 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GP ReCyko Speed-oplader M451 (USB) med ladestation D451, inkl. 4 stk. AA 2600 mAh NiMH batterier
354 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
GP ReCyko Speed oplader + ladestation og 4 x AA batterier
369 kr
Til butik
Gå til BatteryStore & More
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
GP ReCyko Speed-oplader (USB) med ladestation, inkl. 4 stk. AA 2600 mAh NiMH-batterier
399 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
GP ReCyko Speed oplader + ladestation og 4 x AA batterier
439 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
GP ReCyko 1st M451 Laddare USB do
-4%462 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
GP BATTERY CHARGER
469 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GP hurtig batterioplader m/dock
525 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
GP hurtig batterioplader m/dock
527,29 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gp Recyko Speed Charger M451 Usb + Opladningsdock + 4 Stk. 2600mah Batterier
-0%556 kr
Før 556,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GP ReCyko Speed oplader + ladestation og 4 x AA batterier
619 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
GP ReCyko Speed oplader + ladestation og 4 x AA batterier
625 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GP ReCyko Speed-oplader M451 (USB) med ladestation D451, inkl. 4 stk. AA 2600 mAh NiMH batterier koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GP ReCyko Speed-oplader M451 (USB) med ladestation D451, inkl. 4 stk. AA 2600 mAh NiMH batterier koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1InkClub DK323 kr323 krKøb
2CS MEGASTORE DK342 kr381 krKøb
3LavprisVærktøj348 kr348 krKøb
4Proshop DK354 kr393 krKøb
5LavprisEl369 kr369 krKøb
6BatteryStore & More399 kr399 krKøb
7Greenline439 kr439 krKøb
8Teknikproffset DK462 kr511 krKøb
9Ultrashop469 kr469 krKøb
10Elvvs.dk525 kr525 krKøb
11EL-NETSALG527,29 kr527,29 krKøb
12Dustin DK556 kr642,25 krKøb
13LavprisVVS619 kr619 krKøb
14BilligVVS DK625 kr625 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

GP ReCyko Speed oplader med ladestation og 4 x AA batterier

GP Batteries

GP ReCyko Speed oplader med USB-forbindelse og D451 ladestation. Oplader 4 AA/AAA batterier sikkert med LCD-display og temperaturbeskyttelse. Inkl. 4 x AA 2600mAh.

• batterioplader
• aa oplader
• aaa oplader
• gp oplader
• usb oplader
• genopladelige batterier
• nimh oplader
• Kontor og værksted
• USB-drevet oplader

Beskrivelse

GP ReCyko Speed oplader M451 er en elegant og hurtig batterioplader med avancerede sikkerhedsfunktioner. Opladeren kan håndtere op til fire AA eller AAA genopladelige batterier samtidigt via USB-forbindelse. Den medfølgende D451 ladestation har LCD-display der viser ladestatus og batteritilstand for hvert batteri. Pakken inkluderer fire AA 2600mAh NiMH batterier så du kan komme i gang med det samme. Opladeren har automatisk stop-funktion, temperaturbeskyttelse og advarer mod defekte batterier gennem LED-indikatorer. Perfekt til kontor, værksted og hjemmebrug hvor pålidelig batterioplader er vigtig.

Specifikationer

type:USB batterioplader
model:M451 + D451
vægt:Ikke specificeret
display:LCD-display på ladestation
kapacitet:4 stk AA eller AAA
sikkerhed:Overopladningsbeskyttelse, temperaturbeskyttelse, timer 8 timer
ladetid_aa:360 minutter (2100mAh)
dimensioner:7.8 x 6.8 x 2.6 cm
indikatorer:LED-lys for ladestatus
ladetid_aaa:180 minutter (850mAh)
certificering:FCC, RoHS, FSC, UL
strømforsyning:DC 5V 1A USB
batterier_inkluderet:4 x AA 2600mAh NiMH

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor lang tid tager det at oplade batterierne?

Det tager ca. 2 timer at oplade 2 AAA batterier eller 4 timer at oplade 4 AA batterier ved brug af USB-forbindelse.

Kan opladeren beskytte mod overopladning?

Ja, opladeren har automatisk stop-funktion, temperaturbeskyttelse og 8-timers timer der forhindrer overopladning og forlænger batterilevetiden.

Hvad viser LCD-displayet på ladestationen?

LCD-displayet viser ladestatus for hvert batteri individuelt samt batteritilstand og påminder om at udskifte gamle batterier.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GP ReCyko Speed-oplader M451 (USB) med ladestation D451, inkl. 4 stk. AA 2600 mAh NiMH batterier

PriceData har fulgt prisen på GP ReCyko Speed-oplader M451 (USB) med ladestation D451, inkl. 4 stk. AA 2600 mAh NiMH batterier i 182 dage. Laveste pris i perioden er 323 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 379 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 345 kr.

Den nuværende pris på 323 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for GP ReCyko Speed-oplader M451 (USB) med ladestation D451, inkl. 4 stk. AA 2600 mAh NiMH batterier. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for GP ReCyko Speed-oplader M451 (USB) med ladestation D451, inkl. 4 stk. AA 2600 mAh NiMH batterier de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026323 kr22 kr (6%)
1. maj 2026345 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026346 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026345 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026346 kr1 kr (0%)
6. apr. 2026345 kr1 kr (0%)
5. apr. 2026346 kr1 kr (0%)
4. apr. 2026345 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026346 kr2 kr (1%)
30. mar. 2026348 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret