Gå til hovedindhold

GP Batteries Lithium CR-2, Engangsbatteri, CR2, Lithium-Ion (Li-Ion), 3 V, 1 stk, Sort

GPBatterierEAN: 4891199006999
Pris fra 28 krtil 92 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 64 kr (70% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GP Batteries Lithium CR-2, Engangsbatteri, CR2, Lithium-Ion (Li-Ion), 3 V, 1 stk, Sort og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 28 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GP Batteries Lithium CR-2, Engangsbatteri, CR2, Lithium-Ion (Li-Ion), 3 V, 1 stk, Sort
28 kr
Til butik
GP Batteries Lithium CR-2, Engangsbatteri, CR2, Lithium-Ion (Li-Ion), 3 V, 1 stk, Sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: GP Batteries
Kategori: Genopladelige batterier
Farve: 2
Artikel nr.: 070CR2D1
EAN: 4891199006999
Varenr.: 4923280
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GP Fotobatt. Lithium CR2 3V 1 stk.
43,31 kr
Til butik
GP Fotobatt. Lithium CR2 3V 1 stk. billede

Produktinformation

GP Lithium Pro CR123A tilbyder overkommelig ydelse uden kompromis. Den er ideel til moderne enheder og giver langvarig strøm og effektiv afladning. Den kan tåle temperaturer fra -40 °C til +60 °C og har en holdbarhed på op til 10 år.

Produktspecifikationer

Kategori: Vare 1
EAN: 4891199006999
Varenr.: 15841383481679
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
43,31 kr
Til butik
GP Fotobatt. Lithium CR2 3V 1 stk. billede

Produktinformation

GP Fotobatt. Lithium CR2 3V er et enkelt lithiumbatteri designet til at levere stabil og langvarig strøm til enheder, der kræver en spænding på 3 volt. Batteriet er ideelt til applikationer, hvor pålidelighed og holdbarhed er afgørende, eksempelvis i kame...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vare 1
EAN: 4891199006999
Varenr.: 15254585082182
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
GP LITHIUM BATTERY CR2
49 kr
Til butik
Gå til BatteryStore & More
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
CR2 Lithium Pro / 3 Volt batteri / Fotobatteri
49,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
GP Lithium-batteri, CR2, 1-pak
56 kr
Til butik
Gå til Viskerbladet.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
CR2 Lithium Pro batteri fra GP
69 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
82 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
GP Batteri CR2
92 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GP Batteries Lithium CR-2, Engangsbatteri, CR2, Lithium-Ion (Li-Ion), 3 V, 1 stk, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GP Batteries Lithium CR-2, Engangsbatteri, CR2, Lithium-Ion (Li-Ion), 3 V, 1 stk, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK28 kr67 krKøb
2EL-GROSSISTEN43,31 kr43,31 krKøb
3EL-NETSALG43,31 kr43,31 krKøb
4Ultrashop49 kr49 krKøb
5BatteryStore & More49,95 kr49,95 krKøb
6Teknikproffset DK56 kr105 krKøb
7Viskerbladet.dk69 kr69 krKøb
8Elvvs.dk82 kr82 krKøb
9CompuMail DK92 kr92 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GP Batteries Lithium CR-2, Engangsbatteri, CR2, Lithium-Ion (Li-Ion), 3 V, 1 stk, Sort

PriceData har fulgt prisen på GP Batteries Lithium CR-2, Engangsbatteri, CR2, Lithium-Ion (Li-Ion), 3 V, 1 stk, Sort i 148 dage. Laveste pris i perioden er 28 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 43,31 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 36 kr.

Den nuværende pris på 28 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 35% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for GP Batteries Lithium CR-2, Engangsbatteri, CR2, Lithium-Ion (Li-Ion), 3 V, 1 stk, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for GP Batteries Lithium CR-2, Engangsbatteri, CR2, Lithium-Ion (Li-Ion), 3 V, 1 stk, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202628 kr15,31 kr (35%)
22. maj 202643,31 kr
19. maj 202643 kr15 kr (54%)
18. maj 202628 kr15 kr (35%)
12. maj 202643 kr
9. maj 202643,31 kr
7. maj 202643 kr15 kr (54%)
6. maj 202628 kr15,31 kr (35%)
5. maj 202643,31 kr
2. maj 202643 kr7 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret