Gå til hovedindhold

GP BATTERIES GP Discovery Work arbejdslampe CWP15 1200lm 455037 Modsvarer: N/A

GPElektronikEAN: 4891199205064
Pris fra 439,95 krtil 599 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 159,05 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 299 kr 11. apr.

Sammenlign priser på GP BATTERIES GP Discovery Work arbejdslampe CWP15 1200lm 455037 Modsvarer: N/A og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 439.95 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gp Discovery - Genopladelig Arbejdslampe - Cwp15 - 1200 Lumen
-15%439,95 kr
Før 519,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gp Discovery - Genopladelig Arbejdslampe - Cwp15 - 1200 Lumen billede

Produktinformation

Fleksibel arbejdslampe, der med sin lille størrelse og kraftige lys har uendelige...

Produktspecifikationer

Mærke: GP Batteries
Kategori: værktøj og haveredskaber|arbejdsbelysning|arbejdslamper
EAN: 4891199205064
Varenr.: 688415
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
GP CWP15 Discovery Worklight
449 kr
Til butik
GP CWP15 Discovery Worklight billede

Produktinformation

GP CWP15 Discovery Worklight Oplev lysstyrken og alsidigheden med GP CWP15 Discovery Worklight. Dette kraftfulde arbejdslys er ideelt til både indendørs og udendørs brug, hvilket gør det til det perfekte valg til håndværkere, campingentusiaster og nødsitu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GP
Kategori: skal sorteres
EAN: 4891199205064
Varenr.: 80823
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
GP Discovery CWP15 arbejdslampe 1200lm USB genopl.
-32%497,43 kr
Før 726,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
GP Discovery CWP15 arbejdslampe 1200lm USB genopl. billede

Produktinformation

Discovery CWP15 repræsenterer en revolution inden for belysningsteknologi, specielt designet til at imødekomme de strenge krav fra diverse arbejdsområder. Denne robuste arbejdslampe er skabt for at levere en højtydende lyskilde både indendørs og under åbe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GP
Kategori: Lamper
EAN: 4891199205064
Varenr.: 443887
Gå til BatteryStore & More
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
GP CWP15 Discovery Work arbejdslampe 1200LM
499 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GP arbejdslampe WORK CWP15 1200lm USB-C Genopl.
514,41 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
514,41 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GP BATTERIES GP Discovery Work arbejdslampe CWP15 1200lm 455037 Modsvarer: N/A
519 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
GP CWP15 Discovery Work worklight 1200LM
519 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GP CWP15 Discovery Work arbejdslampe, 1200LM
599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GP BATTERIES GP Discovery Work arbejdslampe CWP15 1200lm 455037 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GP BATTERIES GP Discovery Work arbejdslampe CWP15 1200lm 455037 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk439,95 kr439,95 krKøb
2Ultrashop449 kr449 krKøb
3Globaltools.dk497,43 kr497,43 krKøb
4BatteryStore & More499 kr499 krKøb
5EL-GROSSISTEN514,41 kr514,41 krKøb
6EL-NETSALG514,41 kr514,41 krKøb
7InkClub DK519 kr519 krKøb
8Teknikproffset DK519 kr568 krKøb
9Proshop DK599 kr638 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GP BATTERIES GP Discovery Work arbejdslampe CWP15 1200lm 455037 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på GP BATTERIES GP Discovery Work arbejdslampe CWP15 1200lm 455037 Modsvarer: N/A i 182 dage. Laveste pris i perioden er 299 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 442 kr.

Den nuværende pris på 439,95 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for GP BATTERIES GP Discovery Work arbejdslampe CWP15 1200lm 455037 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for GP BATTERIES GP Discovery Work arbejdslampe CWP15 1200lm 455037 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026439,95 kr9,05 kr (2%)
28. maj 2026449 kr9,05 kr (2%)
24. maj 2026439,95 kr9,05 kr (2%)
23. maj 2026449 kr9,05 kr (2%)
19. maj 2026439,95 kr10 kr (2%)
14. maj 2026429,95 kr19,05 kr (4%)
13. maj 2026449 kr19,05 kr (4%)
24. apr. 2026429,95 kr67,48 kr (14%)
23. apr. 2026497,43 kr48,43 kr (11%)
21. apr. 2026449 kr150 kr (50%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret