Gå til hovedindhold

Govee TV Backlight 3 Lite H6097 Screen mirror camera 24W 4000K RGBICW

GoveeBelysningEAN: 6974316990284
Pris fra 387 krtil 975 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 588 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 384 kr 7. maj

Sammenlign priser på Govee TV Backlight 3 Lite H6097 Screen mirror camera 24W 4000K RGBICW og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 387 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Govee TV Backlight 3 Lite H6097 Screen mirror camera 24W 4000K RGBICW
387 kr
Til butik
Govee TV Backlight 3 Lite H6097 Screen mirror camera 24W 4000K RGBICW billede

Produktinformation

Govee TV Backlight 3 Lite H6097 - Skærm-spejl kamera - LED - 30 LEDs/m - 24 W - klasse G - RGBICW - 4000 K

Produktspecifikationer

Mærke: Govee
Artikel nr.: H60973D1
EAN: 6974316990284
Varenr.: 1002633763
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Govee TV Backlight 3 Lite (40-50 inch)
420 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Govee TV Backlight 3 Lite - smart LED lysbånd til 40-50" TV
519 kr
Til butik
Govee TV Backlight 3 Lite - smart LED lysbånd til 40-50" TV billede

Produktinformation

Forvandl TV-oplvelsen med smart LED lysbåndSkab stemning og dybere indlevelse i stuen med Govee TV Backlight 3 Lite. Det smarte LED lysbånd er udviklet til 40–50" TV’er og giver flerfarvet bagbelysning, der løfter film, serier og gaming. Lysbåndet styres nemt via app på smartphone eller tablet og kan tilpasses enhver hygge- eller feststemning.Nem styring med stemme og appGovee-lysene fungerer med både Google Assistant og Amazon Alexa, så du kan tænde, slukke og skifte farver med stemmen. Takket være Wi‑Fi/Bluetooth får du stabil og fleksibel kontrol i hverdagen. Produktet er velegnet til indendørs brug i stuen og leverer behagelig ambiensbelysning til TV-området.Produkttype: Smart LED lysbånd til TVFarve på lys: MultifarvetFarve: SortPasser til: 40–50" TVTil brug: Indendørs, stueStyring: Wi‑Fi/Bluetooth, app, stemmekontrolKompatibilitet: Virker med Google Assistant og Amazon AlexaEffektforbrug (typisk): 24 WIndgangsspænding: 12 VLængde: 2400 mmPakketype: HængeæskeAntal i pakke: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: Govee
Kategori: LED bånd
Vægt: 0.72g
EAN: 6974316990284
Varenr.: 2178071
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Govee TV Backlight 3 Lite - smart LED lysbånd til 40-50" TV
539 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Govee Envisual T3 TV LED lysstrips WiFi/Bluetooth - GEEKD.dk
975 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Govee TV Backlight 3 Lite H6097 Screen mirror camera 24W 4000K RGBICW koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Govee TV Backlight 3 Lite H6097 Screen mirror camera 24W 4000K RGBICW koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK387 kr387 krKøb
2CS MEGASTORE DK420 kr459 krKøb
3Boligcenter DK519 kr519 krKøb
4Vivas DK539 kr618 krKøb
5Geekd975 kr975 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Govee TV Backlight 3 Lite H6097 Screen mirror camera 24W 4000K RGBICW

PriceData har fulgt prisen på Govee TV Backlight 3 Lite H6097 Screen mirror camera 24W 4000K RGBICW i 181 dage. Laveste pris i perioden er 384 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 851 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 519 kr.

Den nuværende pris på 387 kr er 25% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Govee TV Backlight 3 Lite H6097 Screen mirror camera 24W 4000K RGBICW. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Govee TV Backlight 3 Lite H6097 Screen mirror camera 24W 4000K RGBICW de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026387 kr2 kr (1%)
13. maj 2026385 kr2 kr (1%)
9. maj 2026387 kr2 kr (1%)
8. maj 2026385 kr1 kr (0%)
7. maj 2026384 kr1 kr (0%)
6. maj 2026385 kr1 kr (0%)
2. maj 2026384 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026385 kr2 kr (1%)
26. apr. 2026387 kr2 kr (1%)
25. apr. 2026385 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret