Gå til hovedindhold

Govee RGBIC H6046 - light bar - LED - 13 W - RGBIC - 2000 K - black (pack of 2)

GoveeCentral styring af hjemmetEAN: 6974316995098
Pris fra 320 krtil 489 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 169 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Govee RGBIC H6046 - light bar - LED - 13 W - RGBIC - 2000 K - black (pack of 2) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 320 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Govee RGBIC H6046 Lysbarre 13W 2000K RGBIC
320 kr
Til butik
Govee RGBIC H6046 Lysbarre 13W 2000K RGBIC billede

Produktinformation

Govee RGBIC H6046 - Lysbarre - LED - 13 W - klasse G - RGBIC - 2000 K - sort (pakke med 2)

Produktspecifikationer

Mærke: Govee
Artikel nr.: H6046311
EAN: 6974316995098
Varenr.: 1001886644
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Govee RGBIC H6046 - light bar - LED - 13 W - RGBIC - 2000 K - black (pack of 2)
348 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Govee H6046 LED lys (2 stk) - Sort - GEEKD.dk
-58%399 kr
Før 948 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Govee H6046 LED lys (2 stk) - Sort - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Få en enkel og stilren belysningsløsning med Govee H6046 LED lys i sort 💡✨ Dette sæt indeholder 2 enheder, som er perfekte til at skabe stemning og ekstra lys i hjemmet. Det minimalistiske design gør dem nemme at integrere i enhver indretning - uan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Govee
Kategori: Bordampe
EAN: 6974316995098
Varenr.: 52903198687568
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Govee RGBIC Flow Plus TV Light Bars for 40-70inch
409 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Govee H6046 LED-lysstave - 2-pak, sort
469 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Govee H6046 LED-lysstave - 2-pak, sort
489 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Govee RGBIC H6046 - light bar - LED - 13 W - RGBIC - 2000 K - black (pack of 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Govee RGBIC H6046 - light bar - LED - 13 W - RGBIC - 2000 K - black (pack of 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK320 kr320 krKøb
2Proshop DK348 kr387 krKøb
3Geekd399 kr399 krKøb
4CS MEGASTORE DK409 kr448 krKøb
5Boligcenter DK469 kr469 krKøb
6Vivas DK489 kr568 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Govee RGBIC H6046 - light bar - LED - 13 W - RGBIC - 2000 K - black (pack of 2)

PriceData har fulgt prisen på Govee RGBIC H6046 - light bar - LED - 13 W - RGBIC - 2000 K - black (pack of 2) i 185 dage. Laveste pris i perioden er 320 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 367 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 354 kr.

Den nuværende pris på 320 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Govee RGBIC H6046 - light bar - LED - 13 W - RGBIC - 2000 K - black (pack of 2). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Govee RGBIC H6046 - light bar - LED - 13 W - RGBIC - 2000 K - black (pack of 2) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026320 kr25 kr (7%)
6. maj 2026345 kr3 kr (1%)
23. apr. 2026348 kr2 kr (1%)
18. apr. 2026350 kr1 kr (0%)
11. apr. 2026349 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026348 kr3 kr (1%)
9. apr. 2026345 kr2 kr (1%)
1. apr. 2026347 kr12 kr (3%)
20. jan. 2026359 kr1 kr (0%)
14. jan. 2026358 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret