Gå til hovedindhold

Govee Neon Rope Light 2 LED lysstrip WiFi/Bluetooth 3 m - GEEKD.dk

GoveeCentral styring af hjemmetEAN: 6974316998877
Pris fra 375 krtil 499,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 124,95 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 349 kr 27. maj

Sammenlign priser på Govee Neon Rope Light 2 LED lysstrip WiFi/Bluetooth 3 m - GEEKD.dk og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 375 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Govee Neon Rope Light 2 (3m)
-16%375 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Govee Neon Rope Light 2 (3m) billede

Produktinformation

Lysrem, LED, 36 W, klasse G, RGBIC, 5000 K, 3 m, hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Govee
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: H61D3301
EAN: 6974316998877
Varenr.: 3237620
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Govee Neon LED Lightstrip 3 Meter
375 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Govee Neon Rope Light 2 - smart LED lysbånd 3 m (H61D3301)
439 kr
Til butik
Govee Neon Rope Light 2 - smart LED lysbånd 3 m (H61D3301) billede

Produktinformation

Fleksibelt LED lysbånd til kreativ dekorationGør væggen levende med Govee Neon Rope Light 2 - et 3 m langt, formbart LED lysbånd, der skaber farverige lyseffekter i hjemmet. Det bløde, fleksible design gør det nemt at bøje og forme til personlige mønstre og figurer, perfekt til stue, gaming-setup eller soveværelse. Med flere farver og justerbar lysstyrke kan du skifte stemning på et øjeblik.Smart styring med app og stemmeLysbåndet fungerer som en smart væglampe med Wi‑Fi/Bluetooth. Det understøtter mobilstyring og stemmestyring, så du kan tænde, dæmpe og skifte farver direkte fra telefonen eller med din stemme. Ideelt til dig, der ønsker moderne smart belysning med masser af muligheder.Type: Smart væglampe / LED lysbåndLyskilde: LED, flerfarvetFarveskift: JaForbindelse: Wi‑Fi/BluetoothUnderstøtter mobilstyring: JaStemmestyring: JaPlacering: VægLængde: 3 000 mmSamlet effekt: 48 WFarve: Hvid, translucens/hvidPakketype: BoksAntal i pakken: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: Govee
Kategori: LED bånd
Vægt: 0.97g
EAN: 6974316998877
Varenr.: 2175603
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Govee Neon Rope Light 2 LED lysstrip WiFi/Bluetooth 3 m - GEEKD.dk
-54%449 kr
Før 969 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Govee Neon Reb Lys 2 - bøjelig RGBIC-lyskæde - 3 m
449 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Govee Neon Rope Light 2 - 3 meter
449 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Govee Neon Rope Light 2 - smart LED lysbånd 3 m (H61D3301)
459 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Govee 3M Neon præinstalleret lysstribe i slående hvid
494 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Govee - 3m Neon Preinstalled Strip Light I Strålende Hvid
499,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Govee Neon Rope Light 2 LED lysstrip WiFi/Bluetooth 3 m - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Govee Neon Rope Light 2 LED lysstrip WiFi/Bluetooth 3 m - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK375 kr414 krKøb
2CS MEGASTORE DK375 kr414 krKøb
3Boligcenter DK439 kr439 krKøb
4Geekd449 kr449 krKøb
5Av-Cables DK449 kr449 krKøb
6Komplett DK449 kr449 krKøb
7Vivas DK459 kr538 krKøb
8Teknikproffset DK494 kr553 krKøb
9Gucca.dk499,95 kr499,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Govee Neon Rope Light 2 LED lysstrip WiFi/Bluetooth 3 m - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Govee Neon Rope Light 2 LED lysstrip WiFi/Bluetooth 3 m - GEEKD.dk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 349 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 412 kr.

Den nuværende pris på 375 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for Govee Neon Rope Light 2 LED lysstrip WiFi/Bluetooth 3 m - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for Govee Neon Rope Light 2 LED lysstrip WiFi/Bluetooth 3 m - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026375 kr26 kr (7%)
27. maj 2026349 kr26 kr (7%)
23. maj 2026375 kr54 kr (13%)
22. maj 2026429 kr20 kr (4%)
21. maj 2026449 kr20 kr (5%)
19. maj 2026429 kr11 kr (3%)
18. maj 2026440 kr1 kr (0%)
17. maj 2026439 kr4 kr (1%)
15. maj 2026443 kr6 kr (1%)
7. maj 2026449 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret