Gå til hovedindhold

Govee H618A Intelligent LED lysstrip WiFi/Bluetooth 5 m - GEEKD.dk

GoveeCentral styring af hjemmetEAN: 6974316992950
Pris fra 139 krtil 239 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 133 kr 20. mar.

Sammenlign priser på Govee H618A Intelligent LED lysstrip WiFi/Bluetooth 5 m - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Govee H618A Lysrem 18W RGBIC
139 kr
Til butik
Govee H618A Lysrem 18W RGBIC billede

Produktinformation

Govee H618A - Lysrem - LED - 18 W - RGBIC - 5 m

Produktspecifikationer

Mærke: Govee
Artikel nr.: H618A3D1
EAN: 6974316992950
Varenr.: 1001886649
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Govee RGBIC Basic Wi-Fi + Bluetooth LED Strip 5m
-4%149 kr
Før 156 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Govee H618A Intelligent LED lysstrip WiFi/Bluetooth 5 m - GEEKD.dk
-44%199 kr
Før 358 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Govee H618A Intelligent LED lysstrip WiFi/Bluetooth 5 m - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Skab farverig og levende belysning med Govee H618A intelligent LED lysstrip 🌈✨ Denne 5 meter lange lysstrip giver dig mulighed for at tilpasse dit lys med hele 16 millioner farver - perfekt til enhver stemning. Uanset om du vil skabe hyggelig atmos...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Govee
Kategori: Væglampe
EAN: 6974316992950
Varenr.: 52903145013584
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Govee H618A smart LED-lysbånd 5 m - Wi‑Fi/Bluetooth, multicolor
219 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Govee H618A smart LED-lysbånd 5 m - Wi‑Fi/Bluetooth, multicolor
239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Govee H618A Intelligent LED lysstrip WiFi/Bluetooth 5 m - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Govee H618A Intelligent LED lysstrip WiFi/Bluetooth 5 m - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK139 kr139 krKøb
2Proshop DK149 kr188 krKøb
3Geekd199 kr199 krKøb
4Boligcenter DK219 kr219 krKøb
5Vivas DK239 kr318 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Govee H618A Intelligent LED lysstrip WiFi/Bluetooth 5 m - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Govee H618A Intelligent LED lysstrip WiFi/Bluetooth 5 m - GEEKD.dk i 176 dage. Laveste pris i perioden er 133 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 146 kr.

Den nuværende pris på 139 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Govee H618A Intelligent LED lysstrip WiFi/Bluetooth 5 m - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Govee H618A Intelligent LED lysstrip WiFi/Bluetooth 5 m - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026139 kr1 kr (1%)
12. maj 2026138 kr1 kr (1%)
9. maj 2026139 kr1 kr (1%)
9. apr. 2026138 kr18 kr (12%)
4. apr. 2026156 kr19 kr (14%)
3. apr. 2026137 kr19 kr (12%)
29. mar. 2026156 kr23 kr (17%)
20. mar. 2026133 kr23 kr (15%)
10. mar. 2026156 kr7 kr (5%)
26. feb. 2026149 kr9 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret