Gå til hovedindhold

GOSH Copenhagen Gosh Tinted Treats Gift Box 001 Tinted Treats Gift Box

GOSH CopenhagenLip glossEAN: 5711914213138
Pris fra 72,4 krtil 166 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 93,6 kr (56% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gosh Tinted Treats Gift Box 001 Tinted Treats Gift Box og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 72.4 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Gosh Tinted Treats Gift Box 001 Tinted Treats Gift Box
-59%72,4 kr
Før 175 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gosh Tinted Treats Gift Box 001 Tinted Treats Gift Box billede

Produktinformation

Gaveæsken indeholder:Soft'n Tinted - 002 NougatSoft'n Tinted - 004 Vintage RoseBESKRIVELSE.SOFT'N TINTED LIP BALM giver fugt til læberne, en smule farve og indeholder SPF 15 for at beskytte læberne. De plejende ingredienser i SOFT'N TINTED LIP BALM får læberne til at føles bløde og fugtede - uden at klistre.Vigtige punkterHolder læberne bløde og fugtedeKlistrer ikkeIndeholder SPF 15Ultimativ holdbarhed og glansHalvgennemsigtig farve Gosh Tinted Treats Gift Box 001 Tinted Treats Gift Box...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gosh
Kategori: Lip Balm
Størrelse: 16.000000000
Artikel nr.: 1010820066;S;001;INT
EAN: 5711914213138
Varenr.: 1130-170-0000
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GOSH Copenhagen Tinted Treats Giftbox
109 kr
Til butik
GOSH Copenhagen Tinted Treats Giftbox billede

Produktinformation

Gaveæske GOSH Copenhagen Tinted Treats Giftbox indeholder to Soft'n Tinted læbepomader, der tilfører fugt, et strejf af farve og SPF15 læbebeskyttelse. Soft'n Tinted Lip Balm er formuleret med plejende ingredienser, der efterlader læberne bløde og fugtede uden en klistret finish, hvilket gør det nemt at holde læberne komfortable og let farvede hele dagen. Indeholder Soft'n Tinted - 002 Nougat Indeholder Soft'n Tinted - 004 Vintage Rose Fugtgivende farvet læbepomade med et strejf af farve SPF15 hjælper med at beskytte læberne Ikke-klistret fornemmelse Et praktisk læbeplejesæt til bløde, fugtede læber med et diskret tonet look.

Produktspecifikationer

Kategori: Gaveaesker
Artikel nr.: 5711914213138
EAN: 5711914213138
Varenr.: 3443668
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GOSH COPENHAGEN Tinted Treats Lip Balm Sæt 2 X 8 ml
159 kr
Til butik
GOSH COPENHAGEN Tinted Treats Lip Balm Sæt 2 X 8 ml billede

Produktinformation

Opdag det perfekte sæt til læberne med 'GOSH COPENHAGEN Tinted Treats Lip Balm Sæt'. Dette sæt inkluderer to forførende nuancer, der vil forkæle dine læber og give dem en smuk, naturlig farve. Med 8 ml af hver, får du både 'Soft'n Tinte

Produktspecifikationer

Kategori: Skønhed & Pleje
EAN: 5711914213138
Varenr.: shopify_DK_15198877712732_55399957463388
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
GOSH Copenhagen Tinted Treats Gift Box 2 stk
-20%166 kr
Før 208 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gosh Tinted Treats Gift Box 001 Tinted Treats Gift Box koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gosh Tinted Treats Gift Box 001 Tinted Treats Gift Box koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lyko DK72,4 kr72,4 krKøb
2Proshop DK109 kr148 krKøb
3EauDeParfum.dk159 kr159 krKøb
4Cocopanda DK166 kr166 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gosh Tinted Treats Gift Box 001 Tinted Treats Gift Box

PriceData har fulgt prisen på Gosh Tinted Treats Gift Box 001 Tinted Treats Gift Box i 183 dage. Laveste pris i perioden er 72,4 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 110 kr.

Den nuværende pris på 72,4 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Gosh Tinted Treats Gift Box 001 Tinted Treats Gift Box. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Gosh Tinted Treats Gift Box 001 Tinted Treats Gift Box de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202672,4 kr24,2 kr (25%)
12. maj 202696,6 kr21,6 kr (29%)
27. apr. 202675 kr34 kr (31%)
2. apr. 2026109 kr15,54 kr (17%)
1. apr. 202693,46 kr15,54 kr (14%)
4. mar. 2026109 kr21,44 kr (24%)
28. feb. 202687,56 kr21,44 kr (20%)
24. feb. 2026109 kr21,44 kr (24%)
20. feb. 202687,56 kr21,44 kr (20%)
12. feb. 2026109 kr30 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret