Gå til hovedindhold

GOSH Copenhagen Gosh Sculpt & Style Brow Set Gift Box 001 Sculpt & Style Brow Set

Pris fra 109 krtil 159 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 69 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Gosh Sculpt & Style Brow Set Gift Box 001 Sculpt & Style Brow Set og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GOSH Copenhagen Sculpt & Style Brow Set
109 kr
Til butik
GOSH Copenhagen Sculpt & Style Brow Set billede

Produktinformation

Brynsæt GOSH Copenhagen Sculpt & Style Brow Set kombinerer Defining Brow Gel (001 Clear) og Ultra Thin Brow Pen (002 Grey Brown) til at forme, definere og holde brynene på plads for et naturligt look. Dette gavesæt samler en klar bryngelé, der former og definerer bryn hele dagen, med en ultratynd brynpen designet til præcise, hårlignende strøg, samt en indbygget fiberbørste/spoolie til at forme og fordele produktet for dit ønskede brynlook. Defining Brow Gel former og definerer bryn Holder brynene på plads hele dagen Naturligt udseende finish Ultratynd brynpen til præcis påføring Fiberbørste/spoolie til formning og udtoning Sved- og vandfast formel 2-i-1 pen- og børstedesign Ideel til at skabe fyldigere, definerede bryn med kontrol og en ren, velpoleret finish.

Produktspecifikationer

Kategori: Gaveaesker
Artikel nr.: 5711914213152
EAN: 5711914213152
Varenr.: 3443667
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
GOSH Copenhagen GOSH Sculpt & Style Brow Set 8 ml
-25%112,46 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
GOSH Copenhagen GOSH Sculpt & Style Brow Set 8 ml billede

Produktinformation

GOSH Sculpt & Style Brow Set er den ultimative gaveæske, der forener præcision, holdbarhed og naturlig skønhed i ét perfekt sæt. Med Defining Brow Gel i klar og Ultra Thin Brow Pen i den elegante nuance Dark Brown får du alt, du behøver for at skabe smukk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eyebrow Enhancers
EAN: 5711914213152
Varenr.: 119229
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
GOSH Copenhagen Sculpt & Style Brow Set
-21%124 kr
Før 156 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GOSH COPENHAGEN Sculpt & Style Brow Sæt
149 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Gosh Sculpt & Style Brow Set Gift Box 001 Sculpt & Style Brow Set
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gosh Sculpt & Style Brow Set Gift Box 001 Sculpt & Style Brow Set koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gosh Sculpt & Style Brow Set Gift Box 001 Sculpt & Style Brow Set koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK109 kr148 krKøb
2NiceHair.dk112,46 kr112,46 krKøb
3Cocopanda DK124 kr124 krKøb
4EauDeParfum.dk149 kr149 krKøb
5Lyko DK159 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gosh Sculpt & Style Brow Set Gift Box 001 Sculpt & Style Brow Set

PriceData har fulgt prisen på Gosh Sculpt & Style Brow Set Gift Box 001 Sculpt & Style Brow Set i 181 dage. Laveste pris i perioden er 69 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 130 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 102 kr.

Den nuværende pris på 109 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Gosh Sculpt & Style Brow Set Gift Box 001 Sculpt & Style Brow Set. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Gosh Sculpt & Style Brow Set Gift Box 001 Sculpt & Style Brow Set de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026109 kr40 kr (58%)
27. apr. 202669 kr40 kr (37%)
21. apr. 2026109 kr4 kr (4%)
17. apr. 2026105 kr4 kr (4%)
18. mar. 2026109 kr4 kr (4%)
16. mar. 2026105 kr4 kr (4%)
15. mar. 2026109 kr4 kr (4%)
27. feb. 2026105 kr4 kr (4%)
20. feb. 2026109 kr28 kr (35%)
11. feb. 202681 kr26,96 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret