Gå til hovedindhold

Gosh I'm Sparkling Hightlighter Powder 5.5 gr 002 Sund Dust

GoshHighlightere og luminizereEAN: 5711914164034
Pris fra 59,95 krtil 93 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 33,05 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gosh I'm Sparkling Hightlighter Powder 5.5 gr 002 Sund Dust og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gosh Copenhagen - I'm Sparkling Highlighter - 002 Sun Dust
59,95 kr
Til butik
Gosh Copenhagen - I'm Sparkling Highlighter - 002 Sun Dust billede

Produktinformation

Drømmer du om en strålende glød, der varer året rundt? Det er netop, hvad I'M Sparkling,...

Produktspecifikationer

Kategori: skønhed|makeup og tilbehør|ansigtsmakeup
EAN: 5711914164034
Varenr.: 751081
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Gosh I'm Sparkling Hightlighter Powder 5.5 gr 002 Sund Dust
64 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
GOSH Im Sparkling Sun Dust
89,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
GOSH I`m Sparkling Sun Dust 002 - 5,5 g
93 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gosh I'm Sparkling Hightlighter Powder 5.5 gr 002 Sund Dust koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gosh I'm Sparkling Hightlighter Powder 5.5 gr 002 Sund Dust koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk59,95 kr59,95 krKøb
2Teknikproffset DK64 kr113 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk89,95 kr89,95 krKøb
4NordicFeel DK93 kr93 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gosh I'm Sparkling Hightlighter Powder 5.5 gr 002 Sund Dust

PriceData har fulgt prisen på Gosh I'm Sparkling Hightlighter Powder 5.5 gr 002 Sund Dust i 181 dage. Laveste pris i perioden er 56,22 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 61 kr.

Den nuværende pris på 59,95 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Gosh I'm Sparkling Hightlighter Powder 5.5 gr 002 Sund Dust. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Gosh I'm Sparkling Hightlighter Powder 5.5 gr 002 Sund Dust de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202659,95 kr4,05 kr (6%)
28. maj 202664 kr4,05 kr (7%)
24. maj 202659,95 kr4,05 kr (6%)
23. maj 202664 kr4,05 kr (7%)
14. maj 202659,95 kr4,05 kr (6%)
13. maj 202664 kr4,05 kr (7%)
21. apr. 202659,95 kr4,05 kr (6%)
20. apr. 202664 kr4,05 kr (7%)
14. apr. 202659,95 kr4,05 kr (6%)
13. apr. 202664 kr4,05 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret