Gå til hovedindhold

Gosh Hydramatt Foundation Combination Skin Peau Mixte 008N Medium 30 ml

GoshFoundation og concealereEAN: 5711914183431
Pris fra 134,25 krtil 179 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 44,75 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 110 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Gosh Hydramatt Foundation Combination Skin Peau Mixte 008N Medium 30 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 134.25 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
GOSH Copenhagen GOSH Hydramatt Foundation 30 ml - 008N Medium
-25%134,25 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
GOSH Copenhagen GOSH Hydramatt Foundation 30 ml - 008N Medium billede

Produktinformation

GOSH Hydramatt Foundation - 008N Medium er en helt fantastisk foundation, som er specielt udviklet til at give huden et **naturligt, strålende og sundt udtryk**. Denne foundation har en nemlig **naturlig dækkeevne**, som er nem at bygge op, mens den lette...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Body Paint & Foundation
EAN: 5711914183431
Varenr.: 100601
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Gosh Hydramatt Foundation Combination Skin Peau Mixte 008N Medium 30 ml
139 kr
Til butik
Gosh Hydramatt Foundation Combination Skin Peau Mixte 008N Medium 30 ml billede

Produktinformation

008N Medium er til dem med medium hud med naturlig undertoneGosh Hydramatt Foundation Combination Skin Peau Mixte er en foundation specielt formuleret til kombinationshud. Den giver en mat finish samtidig med at opretholde fugtbalancen. Foundationen er designet til at imødekomme behovene i både fedtede og tørre områder på huden og tilbyder et afbalanceret og naturligt udseende.Finish: mattDækkelse: let opbyggelig.Anvendelse: Påfør foundationen jævnt i hele ansigtet for en glat og fejlfri finish.

Produktspecifikationer

Mærke: Gosh
Kategori: Makeup
Størrelse: 30.00ml
Artikel nr.: 5711914183431
EAN: 5711914183431
Varenr.: 5711914183431
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
GOSH Hydramatt Foundation Medium - Yellow/Cold Undertone 008N - 30 ml
158 kr
Til butik
GOSH Hydramatt Foundation Medium - Yellow/Cold Undertone 008N - 30 ml billede

Produktinformation

Perfekt balance for blandingshud – foundation med naturlig dækning og SPF GOSH Hydramatt Foundation er den perfekte løsning for dig med blandingshud, som ønsker en naturlig, dugfrisk finish uden at gå på kompromis med dækningen. Denne smarte foundation giver dig fugt, hvor du har brug for det, samtidig med at den holder den fedtede T-zone under kontrol – præcis hvad blandingshud har brug for at se perfekt balanceret ud. Med 24 nuancer og tre forskellige undertoner (neutral, gul og rød) finder du garanteret dit perfekte match, og da den er allergicertificeret, kan selv sensitiv hud bruge den trygt. Fordelene ved GOSH Hydramatt Foundation Giver optimal balance for blandingshud – fugter tørre områder og kontrollerer fedtede partier Naturlig, dugfrisk finish som ser ud som din egen hud bare bedre 24 nuancer med tre undertoner for at finde dit perfekte match Allergicertificeret formel som er skånsom mod sensitiv hud Sådan får du det meste ud af din foundation Påfør en lille klat foundation på huden og fokuser på områder, hvor rødme og ujævnheder ses, ton derefter udad med svamp, pensel eller fingrene for et jævnt resultat. Klar til at få den perfekte balance for din blandingshud? Opdag GOSH Hydramatt Foundation i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: GOSH
Kategori: Foundation
Størrelse: 30 ml
Artikel nr.: 122891
EAN: 5711914183431
Varenr.: 122891
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Gosh Hydramatt Foundation 30 ml 008N Medium - Neutral Undertone
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gosh Hydramatt Foundation Combination Skin Peau Mixte 008N Medium 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gosh Hydramatt Foundation Combination Skin Peau Mixte 008N Medium 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk134,25 kr134,25 krKøb
2Beautycos DK139 kr168 krKøb
3NordicFeel DK158 kr158 krKøb
4Lyko DK179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gosh Hydramatt Foundation Combination Skin Peau Mixte 008N Medium 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Gosh Hydramatt Foundation Combination Skin Peau Mixte 008N Medium 30 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 69,25 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 127 kr.

Den nuværende pris på 134,25 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Gosh Hydramatt Foundation Combination Skin Peau Mixte 008N Medium 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Gosh Hydramatt Foundation Combination Skin Peau Mixte 008N Medium 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026134,25 kr4,75 kr (3%)
30. maj 2026139 kr4,75 kr (4%)
28. maj 2026134,25 kr4,75 kr (3%)
25. maj 2026139 kr4,04 kr (3%)
23. maj 2026134,96 kr4,04 kr (3%)
19. maj 2026139 kr4,04 kr (3%)
18. maj 2026134,96 kr4,04 kr (3%)
16. maj 2026139 kr4,04 kr (3%)
15. maj 2026134,96 kr4,04 kr (3%)
29. apr. 2026139 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret