Gå til hovedindhold

GOSH Copenhagen GOSH Hydramatt Foundation Very Light - Yellow/Cold Undertone 004N - 30 ml

Pris fra 134,25 krtil 179 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 44,75 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 104 kr 20. mar.

Sammenlign priser på GOSH Hydramatt Foundation Very Light - Yellow/Cold Undertone 004N - 30 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 134.25 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
GOSH Copenhagen GOSH Hydramatt Foundation 30 ml - 004N Light
-25%134,25 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
GOSH Copenhagen GOSH Hydramatt Foundation 30 ml - 004N Light billede

Produktinformation

GOSH Hydramatt Foundation - 004N Lighter en helt fantastisk foundation, som er specielt udviklet til at give huden et **naturligt, strålende og sundt udtryk**. Denne foundation har en nemlig **naturlig dækkeevne**, som er nem at bygge op, mens den lette k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 5711914183257
Varenr.: 100597
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Gosh Hydramatt Foundation Combination Skin Peau Mixte 004N Light 30 ml
139 kr
Til butik
Gosh Hydramatt Foundation Combination Skin Peau Mixte 004N Light 30 ml billede

Produktinformation

Gosh Hydramatt Foundation er den perfekte foundation til en kombineret hudtype. Den lette formel giver en mat finish, samtidig med at den tilfører huden masser af fugt, så den forbliver frisk og strålende hele dagen. Med en bred vifte af nuancer kan du finde den perfekte farve, der passer til din hudtone. Påfør denne foundation jævnt over ansigtet med fingrene eller en makeup-svamp for bedste resultat...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gosh
Kategori: Ansigt
Størrelse: 30.00ml
Artikel nr.: 5711914183257
EAN: 5711914183257
Varenr.: 5711914183257
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
GOSH Copenhagen Hydramatt Foundation 004N 30 ml
-20%144 kr
Før 180 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Gosh hydramatt foundation SPF15 combination skin 004N light 30ml
149 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
GOSH Hydramatt Foundation Very Light - Yellow/Cold Undertone 004N - 30 ml
158 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Gosh Hydramatt Foundation 30 ml 004N Light - Neutral Undertone
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GOSH Hydramatt Foundation Very Light - Yellow/Cold Undertone 004N - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GOSH Hydramatt Foundation Very Light - Yellow/Cold Undertone 004N - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk134,25 kr134,25 krKøb
2Beautycos DK139 kr168 krKøb
3Cocopanda DK144 kr144 krKøb
4Hobbix149 kr149 krKøb
5NordicFeel DK158 kr158 krKøb
6Lyko DK179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GOSH Hydramatt Foundation Very Light - Yellow/Cold Undertone 004N - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på GOSH Hydramatt Foundation Very Light - Yellow/Cold Undertone 004N - 30 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 100,69 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 126 kr.

Den nuværende pris på 134,25 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for GOSH Hydramatt Foundation Very Light - Yellow/Cold Undertone 004N - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for GOSH Hydramatt Foundation Very Light - Yellow/Cold Undertone 004N - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026134,25 kr4,75 kr (3%)
30. maj 2026139 kr4,75 kr (4%)
28. maj 2026134,25 kr
15. maj 2026134,96 kr4,04 kr (3%)
14. maj 2026139 kr3,05 kr (2%)
9. maj 2026135,95 kr1 kr (1%)
8. maj 2026134,95 kr4,05 kr (3%)
29. apr. 2026139 kr5,32 kr (4%)
24. apr. 2026133,68 kr5,32 kr (4%)
23. apr. 2026139 kr13 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret