Gå til hovedindhold

GoPro Floaty - Til GoPro HERO - Orange

GoProKamera – taskerEAN: 0810116381937
Pris fra 213 krtil 306 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 93 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 208 kr 13. mar.

Sammenlign priser på GoPro Floaty - Til GoPro HERO - Orange og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 213 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GoPro Floaty (HERO)
-6%213 kr
Før 226 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
GoPro Floaty (HERO) billede

Produktinformation

Floaty for GoPro Hero

Produktspecifikationer

Mærke: GoPro
Kategori: Kameratasker
Artikel nr.: AFFLT-002
EAN: 0810116381937
Varenr.: 3287378
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
GoPro Floaty - Til GoPro HERO - Orange
226 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
GoPro Floaty (HERO)
226 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gopro Floaty (hero 4k)
249 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
GoPro Floaty (HERO)
306 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GoPro Floaty - Til GoPro HERO - Orange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GoPro Floaty - Til GoPro HERO - Orange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK213 kr252 krKøb
2Cykelpartner.dk226 kr226 krKøb
3Komplett DK226 kr226 krKøb
4Dustin DK249 kr335,25 krKøb
5Teknikproffset DK306 kr355 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GoPro Floaty - Til GoPro HERO - Orange

PriceData har fulgt prisen på GoPro Floaty - Til GoPro HERO - Orange i 182 dage. Laveste pris i perioden er 208 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 226 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 219 kr.

Den nuværende pris på 213 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for GoPro Floaty - Til GoPro HERO - Orange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for GoPro Floaty - Til GoPro HERO - Orange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026213 kr1 kr (0%)
28. maj 2026214 kr1 kr (0%)
26. maj 2026215 kr1 kr (0%)
25. maj 2026216 kr1 kr (0%)
24. maj 2026217 kr1 kr (0%)
23. maj 2026218 kr1 kr (0%)
22. maj 2026219 kr1 kr (0%)
21. maj 2026220 kr1 kr (0%)
20. maj 2026221 kr1 kr (0%)
19. maj 2026222 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret