Gå til hovedindhold

GoPro® | 3-Way 2.0 - Skydegrip/minitrefod/selfiestang - for HERO Session HERO4 HERO4 Session HERO5 HERO5 Session HERO6 HERO7 HERO8 HERO9 HERO10 HERO11, HERO12 HERO13, MAX

Pris fra 478 krtil 599 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 121 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 459 kr 22. apr.

Sammenlign priser på GoPro® | 3-Way 2.0 - Skydegrip/minitrefod/selfiestang - for HERO Session HERO4 HERO4 Session HERO5 HERO5 Session HERO6 HERO7 HERO8 HERO9 HERO10 HERO11, HERO12 HERO13, MAX og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 478 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GoPro 3-Way 2.0 (Lightweight Tripod / Camera Grip / Arm)
478 kr
Til butik
GoPro 3-Way 2.0 (Lightweight Tripod / Camera Grip / Arm) billede

Produktinformation

Skydegrip/minitrefod/selfiestang, for HERO Session; HERO4; HERO4 Session; HERO5; HERO5 Session; HERO6; HERO7; HERO8; HERO9; MAX

Produktspecifikationer

Mærke: GoPro
Kategori: Actionkamera tilbehoer
Artikel nr.: AFAEM-002
EAN: 0818279024180
Varenr.: 2954594
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GoPro® | 3-Way 2.0 - Skydegrip/minitrefod/selfiestang - for HERO Session HERO4 HERO4 Session HERO5 HERO5 Session HERO6 HERO7 HERO8 HERO9 HERO10 HERO11, HERO12 HERO13, MAX
497 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gopro - 3-way Mount 2.0
529,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
GoPro 3-vejs montering 2.0
563 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
GoPro 3-Way 2.0 Skydegrip/minitrefod/selfiestang
569 kr
Til butik
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
GoPro 3-Way Mount 2.0 - 3-in-1 Mount til GoPro HERO
599 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gopro 3-way 2.0 (hero13/12/11/11 Mini/10/9 Black/hero/max)
599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GoPro® | 3-Way 2.0 - Skydegrip/minitrefod/selfiestang - for HERO Session HERO4 HERO4 Session HERO5 HERO5 Session HERO6 HERO7 HERO8 HERO9 HERO10 HERO11, HERO12 HERO13, MAX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GoPro® | 3-Way 2.0 - Skydegrip/minitrefod/selfiestang - for HERO Session HERO4 HERO4 Session HERO5 HERO5 Session HERO6 HERO7 HERO8 HERO9 HERO10 HERO11, HERO12 HERO13, MAX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK478 kr517 krKøb
2CS MEGASTORE DK497 kr536 krKøb
3Gucca.dk529,95 kr529,95 krKøb
4Teknikproffset DK563 kr612 krKøb
5Ultrashop569 kr569 krKøb
6Cykelpartner.dk599 kr599 krKøb
7Dustin DK599 kr685,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GoPro® | 3-Way 2.0 - Skydegrip/minitrefod/selfiestang - for HERO Session HERO4 HERO4 Session HERO5 HERO5 Session HERO6 HERO7 HERO8 HERO9 HERO10 HERO11, HERO12 HERO13, MAX

PriceData har fulgt prisen på GoPro® | 3-Way 2.0 - Skydegrip/minitrefod/selfiestang - for HERO Session HERO4 HERO4 Session HERO5 HERO5 Session HERO6 HERO7 HERO8 HERO9 HERO10 HERO11, HERO12 HERO13, MAX i 156 dage. Laveste pris i perioden er 377,6 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 503 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 477 kr.

Den nuværende pris på 478 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for GoPro® | 3-Way 2.0 - Skydegrip/minitrefod/selfiestang - for HERO Session HERO4 HERO4 Session HERO5 HERO5 Session HERO6 HERO7 HERO8 HERO9 HERO10 HERO11, HERO12 HERO13, MAX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for GoPro® | 3-Way 2.0 - Skydegrip/minitrefod/selfiestang - for HERO Session HERO4 HERO4 Session HERO5 HERO5 Session HERO6 HERO7 HERO8 HERO9 HERO10 HERO11, HERO12 HERO13, MAX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026478 kr10 kr (2%)
27. maj 2026488 kr2 kr (0%)
22. maj 2026486 kr1 kr (0%)
20. maj 2026487 kr1 kr (0%)
19. maj 2026488 kr11 kr (2%)
14. maj 2026477 kr1 kr (0%)
13. maj 2026478 kr10 kr (2%)
12. maj 2026488 kr10 kr (2%)
3. maj 2026478 kr17 kr (3%)
2. maj 2026495 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret