Gå til hovedindhold

Google Pixel 9A - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 128 GB - pOLED display - 6.3 - 2424 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 48 MP, 13 MP - front camera 13 MP - obsidian

GoogleMobiltelefonerEAN: 0840353922273
Pris fra 3.010 krtil 4.299 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.289 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.799 kr 23. maj

Sammenlign priser på Google Pixel 9A - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 128 GB - pOLED display - 6.3 - 2424 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 48 MP, 13 MP - front camera 13 MP - obsidian og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3010 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Google Pixel 9A 6.3" 128GB Obsidian
3.010 kr
Til butik
Google Pixel 9A 6.3" 128GB Obsidian billede

Produktinformation

Google Pixel 9A - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 128 GB - pOLED display - 6.3" - 2424 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 48 MP, 13 MP - front camera 13 MP - obsidian

Produktspecifikationer

Mærke: Google
Artikel nr.: GA05769-GB
EAN: 0840353922273
Varenr.: 1003212996
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Google Pixel 9a 5G (128GB/Obsidian Black)
3.021 kr
Til butik
Google Pixel 9a 5G (128GB/Obsidian Black) billede

Produktinformation

Google Pixel 9a 5G (128GB/Obsidian Black)Uden abonnement.SIM-fri smartphone — virker med Telmore, YouSee, CBB, Oister og alle andre danske operatører. E-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Google
EAN: 0840353922273
Varenr.: Google Pixel 9a 5G (128GB/Obsidian Black)
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Google Pixel 9A - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 128 GB - pOLED display - 6.3 - 2424 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 48 MP, 13 MP - front camera 13 MP - obsidian
3.310 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Google Pixel 9a 6,3" Dual SIM 5G 8/128 GB - Sort
-8%3.399 kr
Før 3.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Google Pixel 9a 6,3" Dual SIM 5G 8/128 GB - Sort
-8%3.419 kr
Før 3.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Google Pixel 9A 6.3 128GB Obsidian
3.449 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Google Pixel 9a 128GB/8GB - Obsidian
4.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Google Pixel 9A - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 128 GB - pOLED display - 6.3 - 2424 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 48 MP, 13 MP - front camera 13 MP - obsidian koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Google Pixel 9A - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 128 GB - pOLED display - 6.3 - 2424 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 48 MP, 13 MP - front camera 13 MP - obsidian koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.010 kr3.010 krKøb
2Salgsbutikken.dk3.021 kr3.021 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.310 kr3.310 krKøb
4Boligcenter DK3.399 kr3.399 krKøb
5Vivas DK3.419 kr3.498 krKøb
6Ultrashop3.449 kr3.449 krKøb
7Proshop DK4.299 kr4.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Google Pixel 9A - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 128 GB - pOLED display - 6.3 - 2424 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 48 MP, 13 MP - front camera 13 MP - obsidian

PriceData har fulgt prisen på Google Pixel 9A - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 128 GB - pOLED display - 6.3 - 2424 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 48 MP, 13 MP - front camera 13 MP - obsidian i 184 dage. Laveste pris i perioden er 2.799 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 3.228 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.022 kr.

Den nuværende pris på 3.010 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Google Pixel 9A - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 128 GB - pOLED display - 6.3 - 2424 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 48 MP, 13 MP - front camera 13 MP - obsidian. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Google Pixel 9A - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 128 GB - pOLED display - 6.3 - 2424 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 48 MP, 13 MP - front camera 13 MP - obsidian de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20263.010 kr211 kr (8%)
23. maj 20262.799 kr133 kr (5%)
22. maj 20262.932 kr1 kr (0%)
13. maj 20262.931 kr5 kr (0%)
12. maj 20262.936 kr48 kr (2%)
9. maj 20262.984 kr19 kr (1%)
7. maj 20263.003 kr72 kr (2%)
6. maj 20262.931 kr11 kr (0%)
2. maj 20262.920 kr12 kr (0%)
21. apr. 20262.932 kr133 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret