Gå til hovedindhold

Google - Bagsidecover til mobiltelefon - for Pixel 10, 10 Pro

GoogleEAN: 0840353927872
Pris fra 378 krtil 438 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 365 kr 23. maj

Sammenlign priser på Google - Bagsidecover til mobiltelefon - for Pixel 10, 10 Pro og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 378 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Google Pixelsnap Beskyttelsescover Grå
378 kr
Til butik
Google Pixelsnap Beskyttelsescover Grå billede

Produktinformation

Google Pixelsnap. Etui-type: Cover, Mærke kompatibilitet: Google, Kapabilitet: Pixel 10/Pixel 10 Pro, Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet: 16 cm (6.3"), Produktfarve: Grå

Produktspecifikationer

Mærke: Google
Artikel nr.: GA09837-WW
EAN: 0840353927872
Varenr.: 1003591508
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Google Pixel 10/10 Pro etui - Moonstone
409 kr
Til butik
Google Pixel 10/10 Pro etui - Moonstone billede

Produktinformation

Elegant mobilcover til PixelBeskyt din telefon med et stilrent etui i farven Moonstone. Dette cover er designet til Google Pixel 10 og Pixel 10 Pro og giver en ren, diskret finish med det ikoniske G-logo. Den præcise åbning til kameramodulet og de tydelige knapper gør det nemt at bruge telefonen i hverdagen.Perfekt til daglig brugDet slanke design glider let i lommen og føles behageligt i hånden. Etuiet passer til dig, der vil have passer nøjagtigt til Pixel 10/10 Pro og et stilrent mobilcover uden unødige dikkedarer. Moonstone-farven giver et premium udtryk, der klæder både arbejde og fritid.Kompatibilitet: Pixel 10 / Pixel 10 ProFarve: MoonstoneDesign: Slankt etui med kameråbning og G-logo...

Produktspecifikationer

Mærke: Google
Kategori: Etuier til mobiltelefoner
Vægt: 0.05g
EAN: 0840353927872
Varenr.: 2182253
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Google - Bagsidecover til mobiltelefon - for Pixel 10, 10 Pro
438 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Google - Bagsidecover til mobiltelefon - for Pixel 10, 10 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Google - Bagsidecover til mobiltelefon - for Pixel 10, 10 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK378 kr378 krKøb
2Boligcenter DK409 kr409 krKøb
3CS MEGASTORE DK438 kr477 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Google - Bagsidecover til mobiltelefon - for Pixel 10, 10 Pro

PriceData har fulgt prisen på Google - Bagsidecover til mobiltelefon - for Pixel 10, 10 Pro i 174 dage. Laveste pris i perioden er 365 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 468 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 399 kr.

Den nuværende pris på 378 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Google - Bagsidecover til mobiltelefon - for Pixel 10, 10 Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Google - Bagsidecover til mobiltelefon - for Pixel 10, 10 Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026378 kr1 kr (0%)
24. maj 2026377 kr12 kr (3%)
23. maj 2026365 kr13 kr (3%)
22. maj 2026378 kr90 kr (19%)
27. dec. 2025468 kr40 kr (9%)
12. dec. 2025428 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret