Gå til hovedindhold

Good Loot - Gaming Puzzle: Assassin's Creed Shadows Naoe & Yasuke (1000 pieces) - Puslespil

Good LootSamleobjekterEAN: 5908305247913
Pris fra 119,95 krtil 153 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 33,05 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 107 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Good Loot - Gaming Puzzle: Assassin's Creed Shadows Naoe & Yasuke (1000 pieces) - Puslespil og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Assassin's Creed Puzzle - 1000 Brikker - Shadows Naoe & Yasuke
119,95 kr
Til butik
Assassin's Creed Puzzle - 1000 Brikker - Shadows Naoe & Yasuke billede

Produktinformation

Er du klar til at kæmpe dig til sejr i både den virtuelle og den analoge verden? Så er Gaming...

Produktspecifikationer

Kategori: legetøj|puslespil|puslespil 1000 brikker
EAN: 5908305247913
Varenr.: 691954
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Good Loot Puslespil til spil: Assassin's Creed Shadows Naoe & Yasuke (1000 brikker)
120 kr
Til butik
Good Loot Puslespil til spil: Assassin's Creed Shadows Naoe & Yasuke (1000 brikker) billede

Produktinformation

Good Loot Gaming-serien er designet til fans af spil, der ønsker at udvide deres oplevelse af deres yndlingsunivers til den virkelige verden. Ved at samle puslespil af høj kvalitet kan de slappe af og genskabe ikoniske billeder, der er blevet indlejret i deres fanhukommelse. Spil-puslespil: Assassin's Creed Shadows Naoe & Yasuke 1000 brikker, Naoe er en adræt og frygtløs kriger, hvis præcision og ynde i kamp vækker beundring og frygt i hendes modstanderes hjerter. Opdraget i ninja-traditionens ånd kombinerer Naoe ikke kun dygtighed i kampsport, men også en dyb forståelse af deres livsfilosofi. Yasuke, den første afrikanske samurai, er indhyllet i legender. Hans ankomst til Japan introducerer en ny dynamik i feudalherrernes verden. Som kriger imponerer Yasuke med sin styrke og urokkelige holdning. Sammen begiver Naoe og Yasuke sig ud på en farlig mission, der vil afgøre manges skæbne. Deres fælles kamp mod de mørke kræfter, der truer Japan, er ikke kun en kamp på slagmarken, men også en indre kamp med deres egne dæmoner og fortid. I baggrunden er der et malerisk sceneri af japanske landskaber - fra kirsebærblomster til majestætiske slotte og mystiske templer. Funktioner i puslespillet: - Unik, dedikeret grafik fra spillets skabere, - Udførelse i høj kvalitet baseret på de nyeste printteknologier, - Perfekt tilpasning af elementer, - Imponerende, mættede farver, - Modstandsdygtig over for bøjning, - Puslespil forfinet med en lærredseffekt, der reducerer lysreflektion, - Anerkendt puslespilsproducent fra EU, - Størrelse efter samling: 68x48 cm, - Antal elementer: 1000, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Good Loot
Kategori: Puslespil
EAN: 5908305247913
Varenr.: D02186
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cenega Assassin''s Creed Shadows Naoe & Yasuke, 1000 stk, Videospil
124 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Good Loot - Gaming Puzzle: Assassin's Creed Shadows Naoe & Yasuke (1000 pieces) - Puslespil
153 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Good Loot - Gaming Puzzle: Assassin's Creed Shadows Naoe & Yasuke (1000 pieces) - Puslespil koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Good Loot - Gaming Puzzle: Assassin's Creed Shadows Naoe & Yasuke (1000 pieces) - Puslespil koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk119,95 kr119,95 krKøb
2Teknikproffset DK120 kr179 krKøb
3CS MEGASTORE DK124 kr163 krKøb
4Proshop DK153 kr192 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Good Loot - Gaming Puzzle: Assassin's Creed Shadows Naoe & Yasuke (1000 pieces) - Puslespil

PriceData har fulgt prisen på Good Loot - Gaming Puzzle: Assassin's Creed Shadows Naoe & Yasuke (1000 pieces) - Puslespil i 182 dage. Laveste pris i perioden er 107 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 125 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 114 kr.

Den nuværende pris på 119,95 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Good Loot - Gaming Puzzle: Assassin's Creed Shadows Naoe & Yasuke (1000 pieces) - Puslespil. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Good Loot - Gaming Puzzle: Assassin's Creed Shadows Naoe & Yasuke (1000 pieces) - Puslespil de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026119,95 kr
28. maj 2026120 kr
24. maj 2026119,95 kr
23. maj 2026120 kr
19. maj 2026119,95 kr6,95 kr (6%)
14. maj 2026113 kr4 kr (4%)
13. maj 2026109 kr1 kr (1%)
11. maj 2026110 kr1 kr (1%)
9. maj 2026111 kr1 kr (1%)
6. maj 2026110 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret