Gå til hovedindhold

Pro F stik forgrener - T adapter, 1 x hun til 2 x hun

ProKabelstyringEAN: 4040849118487
Pris fra 6,2 krtil 13,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 7,75 kr (56% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på F stik forgrener - T adapter, 1 x hun til 2 x hun og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6.2 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro F-adapter T-Type: F female > 2 F female
-80%6,2 kr
Før 31 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Pro F-adapter T-Type: F female > 2 F female billede

Produktinformation

F-adapter, T-Type: F female > 2 F female zinc

Produktspecifikationer

Mærke: Pro
Kategori: Antennekabelstik
Artikel nr.: 4040849118487
EAN: 4040849118487
Varenr.: 2993467
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay WE 3014 koaksial forbinder F-type 10 stk
10 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
F stik forgrener - T adapter, 1 x hun til 2 x hun
13,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad F stik forgrener - T adapter, 1 x hun til 2 x hun koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad F stik forgrener - T adapter, 1 x hun til 2 x hun koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK6,2 kr45,2 krKøb
2CompuMail DK10 kr10 krKøb
3EL-GROSSISTEN13,95 kr13,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for F stik forgrener - T adapter, 1 x hun til 2 x hun

PriceData har fulgt prisen på F stik forgrener - T adapter, 1 x hun til 2 x hun i 52 dage. Laveste pris i perioden er 6,2 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 10 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8 kr.

Den nuværende pris på 6,2 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for F stik forgrener - T adapter, 1 x hun til 2 x hun. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for F stik forgrener - T adapter, 1 x hun til 2 x hun de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20266,2 kr3,8 kr (38%)
23. apr. 202610 kr2,25 kr (29%)
11. apr. 20267,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret