Gå til hovedindhold

Goobay USB-A-kabel, USB 3.0, 0,5 m, svart USB 3.0 kontakt (typ A) > USB 3.0 kontakt (typ A)

GoobayKablerEAN: 4040849957161
Pris fra 22 krtil 69 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 47 kr (68% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 21 kr 28. maj

Sammenlign priser på Goobay USB-A-kabel, USB 3.0, 0,5 m, svart USB 3.0 kontakt (typ A) > USB 3.0 kontakt (typ A) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 22 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay USB-kabel 50cm Sort
22 kr
Til butik
goobay USB-kabel 50cm Sort billede

Produktinformation

goobay - USB-kabel - USB Type A (han) til USB Type A (han) - USB 3.0 - 50 cm - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 95716
EAN: 4040849957161
Varenr.: 988527680
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
goobay - USB-kabel - USB Type A (han) til USB Type A (han) - USB 3.0 - 50 cm - sort
23,98 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay USB-A-kabel, USB 3.0, 0,5 m, svart USB 3.0 kontakt (typ A) > USB 3.0 kontakt (typ A)
-28%28 kr
Før 39 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay USB-A-kabel, USB 3.0, 0,5 m, svart USB 3.0 kontakt (typ A) > USB 3.0 kontakt (typ A) billede

Produktinformation

SuperSpeed, hvor andre kabler sidder fast i første gear: Vores USB 3.0-kabel garanterer højhastighedsdataoverførsel – pålideligt og universelt til alle USB-enheder, fra computere til digitalkameraer. Opladningskablet leverer også en opladningseffekt på op til 15 W, hvilket gør det til en energiallrounder i hjemmet eller på kontoret. 15 W, 3 A, 5 Gbit/s, USB 3.0 Kabellængde 0.5 m, Förpackning, : Cable Tag, Passivt USB-kabel 0,5 m med USB 3.0 og op til 5 Gbit/s til SuperSpeed-dataoverførsler – 10x hurtigere end USB 2.0, Kan bruges universelt, f.eks. til at forbinde bærbare computere, pc'er eller tv'er med eksterne enheder som en harddisk, USB-hub, printer, webkamera eller kamera, USB-opladningskablet giver en stabil strømforsyning med op til 15 W opladningseffekt og holder alle USB-enheder klar til brug til enhver tid, Tredobbelt afskærmet for ekstra beskyttelse og interferensfri transmission, Kompatibel med alle almindelige operativsystemer som Windows, macOS eller Linux og bagudkompatibel med USB 2.0, USB 1.1, AWG, : 28, Numre af skærm, : 3 x, Standard, : USB 3.0, Markeringer, : CE, WEEE, max. transmissionshastighed, : 5 Gbit/s, Kabeltype, : Rundkabel, Tilslutning, type, : USB-A, Forbindelse 2, type, : USB-A, Farve, : sort, Materiale, : PVC, Kabellængde, : 0.5 m, Farveversion, : sort, Forbrug enhed, : 1 stk. upakket.

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler
EAN: 4040849957161
Varenr.: C86926
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay USB-kabel 50cm Sort
29 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Goobay USB 3.0 kabel 50 cm - USB-A han til USB-A han, sort
29 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Goobay USB 3.0 kabel 50 cm - USB-A han til USB-A han, sort
49 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro USB-A <-> USB-A - 0.5m - Sort
69 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
USB 3.0 kabel - A han til A han, Sort (0,5m)
69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay USB-A-kabel, USB 3.0, 0,5 m, svart USB 3.0 kontakt (typ A) > USB 3.0 kontakt (typ A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay USB-A-kabel, USB 3.0, 0,5 m, svart USB 3.0 kontakt (typ A) > USB 3.0 kontakt (typ A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK22 kr22 krKøb
2CS MEGASTORE DK23,98 kr62,98 krKøb
3Teknikproffset DK28 kr77 krKøb
4Ultrashop29 kr29 krKøb
5Boligcenter DK29 kr29 krKøb
6Vivas DK49 kr118 krKøb
7Proshop DK69 kr108 krKøb
8EL-GROSSISTEN69 kr69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay USB-A-kabel, USB 3.0, 0,5 m, svart USB 3.0 kontakt (typ A) > USB 3.0 kontakt (typ A)

PriceData har fulgt prisen på Goobay USB-A-kabel, USB 3.0, 0,5 m, svart USB 3.0 kontakt (typ A) > USB 3.0 kontakt (typ A) i 86 dage. Laveste pris i perioden er 21 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 22 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 22 kr.

Den nuværende pris på 22 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Goobay USB-A-kabel, USB 3.0, 0,5 m, svart USB 3.0 kontakt (typ A) > USB 3.0 kontakt (typ A). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Goobay USB-A-kabel, USB 3.0, 0,5 m, svart USB 3.0 kontakt (typ A) > USB 3.0 kontakt (typ A) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202622 kr1 kr (5%)
28. maj 202621 kr1 kr (5%)
9. mar. 202622 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret