Gå til hovedindhold

Goobay Universalnätdel 3 V - 12 V, max. 3,6 W inkl. 11 adaptrar: 7 DC-adaptrar plus USB-C™, USB-A, USB Mini-B, Micro-USB och terminalblock

GoobayKablerEAN: 4040849655920
Pris fra 79 krtil 139 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 78 kr 2. maj

Sammenlign priser på Goobay Universalnätdel 3 V - 12 V, max. 3,6 W inkl. 11 adaptrar: 7 DC-adaptrar plus USB-C™, USB-A, USB Mini-B, Micro-USB och terminalblock og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Justerbar strømadapter 3-12 V (DC) 3,6 W
79 kr
Til butik
Justerbar strømadapter 3-12 V (DC) 3,6 W billede

Produktinformation

Med 7 DC-stik, 4 USB-stik og justerbar udgangsspænding fra 3 til 12 V DC dækker denne strømadapter en bred vifte af små elektroniske enheder og dc-drevne apparater. Adapteren leverer op til 3,6 W ved en strømstyrke på 0,3 A, så den passer til mindre forbrugere. Du vælger selv den udgangsspænding, dit udstyr kræver, og indgangen på 100-240 V AC betyder, at den fungerer i almindelige stikkontakter. Én adapter til mange DC-stik Med 7 medfølgende DC-stik kan du matche de mest almindelige strømstik på små apparater. Størrelserne 3 x 1,1 mm, 3,5 x 1,35 mm, 2,5 x 0,7 mm, 4 x 1,7 mm, 4,8 x 1,7 mm og 5,5 x 2,5 mm sikrer korrekt fysisk pasform til dit dc-drevne udstyr. USB-tilslutninger og terminal-kontakt Ud over DC-stik følger 4 USB-stik med: Micro-USB, USB Mini-B, USB-C og USB-A. Terminal-kontakten med skrueklemme gør det desuden muligt at tilslutte løse ledninger, hvis dit apparat ikke bruger et standardstik. I pakken: Justerbar strømadapter 3-12 V (DC) 3,6 W, 7 DC-stik, 4 USB-stik (Micro-USB, USB Mini-B, USB-C, USB-A) samt terminal-kontakt.

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Laptop Universal oplader
Artikel nr.: 65592
EAN: 4040849655920
Varenr.: 24708
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay Universal Adapter 3 V - 12 V 3.6 W, inkl. 11 adaptere
82 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Universalnätdel 3 V - 12 V, max. 3,6 W inkl. 11 adaptrar: 7 DC-adaptrar plus USB-C™, USB-A, USB Mini-B, Micro-USB och terminalblock
-8%91 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay Universalnätdel 3 V - 12 V, max. 3,6 W inkl. 11 adaptrar: 7 DC-adaptrar plus USB-C™, USB-A, USB Mini-B, Micro-USB och terminalblock billede

Produktinformation

Den alsidige strømforsyning med de innovative USB-toppe og udskiftelige DC-adaptere er den praktiske allrounder til alle dine små enheder. Med adapterne og den banebrydende USB-C™-tilslutning har du altid den rigtige forbindelse til dine elektroniske enheder lige ved hånden - fra radioer til routere. inkl. 11 adaptere: 7 DC-adaptere plus USB-C™, USB-A, USB Mini-B, Micro-USB og skrueklemme, Förpackning, : Brown Box with Label, Strømforsyning med variabel spænding, perfekt som erstatningsstrømforsyning til elektroniske enheder som tv-boks, router, LED-strip, videokamera, digital billedramme, dartskive, babyalarm eller legetøj, Udgangsspændingen kan justeres via den medfølgende drejeknap og tillader 3 V/4,5 V/5 V/6 V/7,5 V/9 V/12 V ved 0,3 A, Den universelle USB-C™-adapter betjener en lang række nye enheder og gør, som en ny hardwarestandard, strømforsyningen brugbar på lang sigt, Micro-USB og Mini-USB giver strøm til mange små enheder som bærbare radioer, batteriopladere, Bluetooth-højttalere eller hovedtelefoner, Inkl. fast DC-stik 5,5 x 2,1 mm og 6 ekstra DC-adaptere: 5,5 x 2,5 mm, 2,5 x 0,7 mm, 3,0 x 1,1 mm, 3,5 x 1,35 mm, 4,0 x 1,7 mm, 4,8 x 1,7 mm, Takket være de udskiftelige DC-adaptere eliminerer 12 V-strømforsyningen med Euro-stik (CEE 7/16) behovet for ekstra opladere, Sikringer i plug-in-strømforsyningen beskytter mod kortslutning, overbelastning, overspænding og overstrøm, Kabellængde, : 1.8 m, Indgang, spændingsområde, : 100 - 240 (AC) V, Markeringer, : WEEE, CE, Farve, : sort, Forbrug enhed, : 1 stk. i æske.

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværksadaptere
EAN: 4040849655920
Varenr.: C86928
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Universal strømforsyning Goobay 3-12 V 3,6 W - inkl. 11 adaptere
99 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay Universal Adapter 3 V - 12 V 3.6 W, inkl. 11 adaptere
119 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Universal netadapter - 3-12Vdc, 3,6W (300mA) inkl. 11 stik
119 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Universal strømforsyning Goobay 3-12 V 3,6 W - inkl. 11 adaptere
119 kr
Til butik
Gå til COMTEK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Goobay Universal Adapter
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Universalnätdel 3 V - 12 V, max. 3,6 W inkl. 11 adaptrar: 7 DC-adaptrar plus USB-C™, USB-A, USB Mini-B, Micro-USB och terminalblock koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Universalnätdel 3 V - 12 V, max. 3,6 W inkl. 11 adaptrar: 7 DC-adaptrar plus USB-C™, USB-A, USB Mini-B, Micro-USB och terminalblock koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK79 kr79 krKøb
2CompuMail DK82 kr82 krKøb
3Teknikproffset DK91 kr140 krKøb
4Boligcenter DK99 kr99 krKøb
5Ultrashop119 kr119 krKøb
6EL-GROSSISTEN119 kr119 krKøb
7Vivas DK119 kr188 krKøb
8COMTEK139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Universalnätdel 3 V - 12 V, max. 3,6 W inkl. 11 adaptrar: 7 DC-adaptrar plus USB-C™, USB-A, USB Mini-B, Micro-USB och terminalblock

PriceData har fulgt prisen på Goobay Universalnätdel 3 V - 12 V, max. 3,6 W inkl. 11 adaptrar: 7 DC-adaptrar plus USB-C™, USB-A, USB Mini-B, Micro-USB och terminalblock i 183 dage. Laveste pris i perioden er 78 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 95 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Goobay Universalnätdel 3 V - 12 V, max. 3,6 W inkl. 11 adaptrar: 7 DC-adaptrar plus USB-C™, USB-A, USB Mini-B, Micro-USB och terminalblock. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Goobay Universalnätdel 3 V - 12 V, max. 3,6 W inkl. 11 adaptrar: 7 DC-adaptrar plus USB-C™, USB-A, USB Mini-B, Micro-USB och terminalblock de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202679 kr3 kr (4%)
6. maj 202682 kr4 kr (5%)
2. maj 202678 kr1 kr (1%)
26. apr. 202679 kr3 kr (4%)
4. mar. 202682 kr7 kr (8%)
3. mar. 202689 kr7 kr (9%)
25. feb. 202682 kr3 kr (4%)
23. feb. 202679 kr3 kr (4%)
21. feb. 202682 kr3 kr (4%)
20. feb. 202679 kr3 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret