Gå til hovedindhold

Goobay TV-presentationsställ Basic (storlek L) för TV-apparater eller monitorer mellan 37 och 70 tum (94-178 cm) upp till 35 kg

GoobayElektronikEAN: 4040849595073
Pris fra 618 krtil 2.194 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.576 kr (72% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay TV-presentationsställ Basic (storlek L) för TV-apparater eller monitorer mellan 37 och 70 tum (94-178 cm) upp till 35 kg og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 618 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TV Præsentations Stativ (Size L) Sort 37-70"
618 kr
Til butik
TV Præsentations Stativ (Size L) Sort 37-70" billede

Produktinformation

Goobay - Stativ - stativ med hjul - for fladt panel - Sort - skærmstørrelse: 37"-70" - gulvstående

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 59507
EAN: 4040849595073
Varenr.: 1000606791
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TV gulvstativ med hjul Goobay (L) - sort, 37-70"
-47%689 kr
Før 1.294 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TV gulvstativ med hjul Goobay (L) - sort, 37-70" billede

Produktinformation

Goobay - Stativ - stativ med hjul - for fladt panel - Sort - skærmstørrelse: 37"-70" - gulvståendeFunktionerAntal hjul: 4 hjulAntal hylder: 1 hylderAntal understøttede skærme: 1Drejevinkel rækkevidde: -10 - 10°Forbedret kabelstyring: JaHøjdejustering: JaLåsning af hjul: JaMaksimal skærmstørrelse kompatibilitet: 177,8 cm (70")Maksimal vægtkapacitet: 35 kgMateriale: StålMinimal skærmstørrelse kompatibilitet: 94 cm (37")Panel montering grænseflade: 100 x 100200 x 100200 x 200300 x 300300 x 200400 x 200400 x 400400 x 300Produktfarve: SortType: Multimedia standVESA montering: JaVægt & størrelserBredde: 677 mmDybde: 540 mmHøjde: 1540 mmVægt: 10,4 kgEmballeringsdataAntal pr. pakke: 1 stk...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Skærmbeslag
Vægt: 13.51g
EAN: 4040849595073
Varenr.: 1817746
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TV gulvstativ med hjul Goobay (L) - sort, 37-70"
-46%709 kr
Før 1.314 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TV gulvstativ med hjul Goobay (L) - sort, 37-70" billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Skærmbeslag
Vægt: 13.51g
EAN: 4040849595073
Varenr.: 1817746
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay TV-presentationsställ Basic (storlek L) för TV-apparater eller monitorer mellan 37 och 70 tum (94-178 cm) upp till 35 kg
-16%720 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Rullebord m. TV beslag - 37-70" vipbar/højdejustering
845 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 59507, Multimedia stand, Sort, Stål, 35 kg, 94 cm (37), 177,8 cm (70)
928 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TV Præsentations Stativ (Size L) Sort 37-70
1.089 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Goobay trolley til skærme op til 70" / 35 kg - Op til VESA 400 x 400
2.194 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay TV-presentationsställ Basic (storlek L) för TV-apparater eller monitorer mellan 37 och 70 tum (94-178 cm) upp till 35 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay TV-presentationsställ Basic (storlek L) för TV-apparater eller monitorer mellan 37 och 70 tum (94-178 cm) upp till 35 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK618 kr618 krKøb
2Boligcenter DK689 kr689 krKøb
3Vivas DK709 kr759 krKøb
4Teknikproffset DK720 kr799 krKøb
5EL-GROSSISTEN845 kr845 krKøb
6CS MEGASTORE DK928 kr1.127 krKøb
7Ultrashop1.089 kr1.089 krKøb
8INphone.dk2.194 kr2.194 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay TV-presentationsställ Basic (storlek L) för TV-apparater eller monitorer mellan 37 och 70 tum (94-178 cm) upp till 35 kg

PriceData har fulgt prisen på Goobay TV-presentationsställ Basic (storlek L) för TV-apparater eller monitorer mellan 37 och 70 tum (94-178 cm) upp till 35 kg i 180 dage. Laveste pris i perioden er 579 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 618 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 608 kr.

Den nuværende pris på 618 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Goobay TV-presentationsställ Basic (storlek L) för TV-apparater eller monitorer mellan 37 och 70 tum (94-178 cm) upp till 35 kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Goobay TV-presentationsställ Basic (storlek L) för TV-apparater eller monitorer mellan 37 och 70 tum (94-178 cm) upp till 35 kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. apr. 2026618 kr39 kr (7%)
13. dec. 2025579 kr39 kr (6%)
7. dec. 2025618 kr1 kr (0%)
6. dec. 2025617 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret