Gå til hovedindhold

Goobay Stikdåse 3 udtag, 1,5 m, hvid til tilslutning af op til 3 elektriske apparater

GoobaySystem- og strømkablerEAN: 4040849776199
Pris fra 39 krtil 69 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 35 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Goobay Stikdåse 3 udtag, 1,5 m, hvid til tilslutning af op til 3 elektriske apparater og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay Stikdåse med jord 3-udtag 1.5m Hvid
39 kr
Til butik
Goobay Stikdåse med jord 3-udtag 1.5m Hvid billede

Produktinformation

Goobay 77619. Kabellængde: 1,5 m, Understøttet placering: Indendørs, AC stikkontakt typer: Type K. AC udgange, antal: 3 AC stikkontakt(er). Vekselstrømsindgangsspænding: 230 V, Maksimal indgangseffekt: 2300 W. Antal produkter inkluderet: 1 stk, Pakketype: Polybag...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 77619
EAN: 4040849776199
Varenr.: 992718659
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 77619, 1,5 m, Indendørs, Type K, Type K, 1,5 mm², Hvid
43,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stikdåse med jord 3 udtag 1,5 m - Goobay (hvid)
-9%49 kr
Før 54 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Stikdåse med jord 3 udtag 1,5 m - Goobay (hvid) billede

Produktinformation

Goobay 77619. Kabellængde: 1,5 m, Understøttet placering: Indendørs, AC stikkontakt typer: Type K. AC udgange, antal: 3 AC stikkontakt(er). Vekselstrømsindgangsspænding: 230 V, Maksimal indgangseffekt: 2300 W. Antal produkter inkluderet: 1 stk, Pakketype: Polybagfor connecting up to three electronic devicesONLY FOR DENMARKFunktionerAC stikkontakt typer: Type KCertificering: CE, WEEEKabellængde: 1,5 mLedningsstørrelse: 1,5 mm²Produktfarve: HvidStrømstiktype: Type KTænd-/slukkontakt: IngenUnderstøttet placering: IndendørsPorte & GrænsefladerAC udgange, antal: 3 AC stikkontakt(er)StrømstyringMaksimal indgangseffekt: 2300 WVekselstrømsindgangsspænding: 230 VEmballeringsdataAntal produkter inkluderet: 1 stkPakketype: Polybag...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Stikdåser
Vægt: 0.32g
EAN: 4040849776199
Varenr.: 1815504
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay Stikdåse med jord 3-udtag 1.5m Hvid
49 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Stikdåse 3 udtag, 1,5 m, hvid til tilslutning af op til 3 elektriske apparater
-50%55 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro Power Socket x3 (DK) - White - 1.5m
59 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stikdåse med jord 3 udtag 1,5 m - Goobay (hvid)
-7%69 kr
Før 74 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Stikdåse 3 udtag, 1,5 m, hvid til tilslutning af op til 3 elektriske apparater koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Stikdåse 3 udtag, 1,5 m, hvid til tilslutning af op til 3 elektriske apparater koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK39 kr39 krKøb
2CS MEGASTORE DK43,95 kr82,95 krKøb
3Boligcenter DK49 kr49 krKøb
4Ultrashop49 kr49 krKøb
5Teknikproffset DK55 kr104 krKøb
6Proshop DK59 kr98 krKøb
7Vivas DK69 kr138 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Stikdåse 3 udtag, 1,5 m, hvid til tilslutning af op til 3 elektriske apparater

PriceData har fulgt prisen på Goobay Stikdåse 3 udtag, 1,5 m, hvid til tilslutning af op til 3 elektriske apparater i 183 dage. Laveste pris i perioden er 34 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 49 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 37 kr.

Den nuværende pris på 39 kr er 5% over normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Goobay Stikdåse 3 udtag, 1,5 m, hvid til tilslutning af op til 3 elektriske apparater. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Goobay Stikdåse 3 udtag, 1,5 m, hvid til tilslutning af op til 3 elektriske apparater de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 202639 kr4 kr (11%)
29. apr. 202635 kr14 kr (29%)
28. apr. 202649 kr14 kr (40%)
11. mar. 202635 kr14 kr (29%)
10. mar. 202649 kr14 kr (40%)
11. jan. 202635 kr1 kr (3%)
10. jan. 202634 kr1 kr (3%)
27. dec. 202535 kr1 kr (3%)
25. dec. 202534 kr1 kr (3%)
23. dec. 202535 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret