Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), rød, 0,25 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849941498
Pris fra 14 krtil 39 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 25 kr (64% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), rød, 0,25 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay CAT 6a SFTP, PiMF 25cm Netværkskabel Rød
14 kr
Til butik
goobay CAT 6a SFTP, PiMF 25cm Netværkskabel Rød billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - SFTP, PiMF - CAT 6a - halogenfri, formet, knastfri - rød

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 94149
EAN: 4040849941498
Varenr.: 988526979
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay CAT 6a SFTP, PiMF 25cm Netværkskabel Rød
19 kr
Til butik
goobay CAT 6a SFTP, PiMF 25cm Netværkskabel Rød billede

Produktinformation

goobay CAT 6a SFTP PiMF 25cm Netværkskabel Rd (Varenummer: 4040849941498) er det ideelle valg for dig, der har brug for hurtig og pålidelig netværksforbindelse. Dette højhastigheds netværkskabel er designet til at understøtte op til 10 Gbps over en afstan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849941498
Varenr.: 124206
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Goobay CAT 6a S/FTP PiMF netværkskabel 25 cm - rød
19 kr
Til butik
Goobay CAT 6a S/FTP PiMF netværkskabel 25 cm - rød billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 25 cm - SFTP, PiMF - CAT 6a - halogenfri, formet, knastfri - rødGenereltAfskærmningsmateriale: Folie, flettetAWG American Wire Gauge: 27/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: HalogenfriformetknastfriSmalpresaflastninglængdeindikationFarve: RødKabel længde: 25 cmKappemateriale: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)Ledninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Netværkskabel - CAT 6aPar pr. kabel: 4 parTeknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568 - op til 500 MHzPakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.02g
EAN: 4040849941498
Varenr.: 2075582
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), rød, 0,25 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)
-70%21 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6A S/FTP - Rød - 0.25m
29 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Goobay CAT 6a S/FTP PiMF netværkskabel 25 cm - rød
39 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), rød, 0,25 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), rød, 0,25 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK14 kr14 krKøb
2Ultrashop19 kr19 krKøb
3Boligcenter DK19 kr19 krKøb
4Teknikproffset DK21 kr70 krKøb
5Proshop DK29 kr68 krKøb
6Vivas DK39 kr108 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), rød, 0,25 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), rød, 0,25 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) i 87 dage. Laveste pris i perioden er 14 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 19 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 16 kr.

Den nuværende pris på 14 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 26% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), rød, 0,25 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6A, S/FTP (PiMF), rød, 0,25 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 202614 kr5 kr (26%)
6. maj 202619 kr5 kr (36%)
9. mar. 202614 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret