Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6 vinklet 1x 90°, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), snaplås på toppen, 3 m

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849515170
Pris fra 18 krtil 45 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 27 kr (60% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6 vinklet 1x 90°, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), snaplås på toppen, 3 m og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 18 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay 51517 CAT 6 U/UTP CCA 3m Sort
18 kr
Til butik
Goobay 51517 CAT 6 U/UTP CCA 3m Sort billede

Produktinformation

Goobay 51517. Kabellængde: 3 m, Standard for kabler: Cat6, Kabelafskærmning: U/UTP (UTP), Stik 1: RJ-45, Stik 2: RJ-45, Stikforbindelse kontakter plettering: Guld, Produktfarve: Sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 51517
EAN: 4040849515170
Varenr.: 996692690
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 51517, 3 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Sort
22 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 U/UTP - 90° - Sort - 3m
34 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6 vinklet 1x 90°, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), snaplås på toppen, 3 m
-35%45 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6 vinklet 1x 90°, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), snaplås på toppen, 3 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6 vinklet 1x 90°, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), snaplås på toppen, 3 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK18 kr18 krKøb
2CS MEGASTORE DK22 kr61 krKøb
3Proshop DK34 kr73 krKøb
4Teknikproffset DK45 kr94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6 vinklet 1x 90°, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), snaplås på toppen, 3 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6 vinklet 1x 90°, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), snaplås på toppen, 3 m i 76 dage. Laveste pris i perioden er 18 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 34 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28 kr.

Den nuværende pris på 18 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6 vinklet 1x 90°, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), snaplås på toppen, 3 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6 vinklet 1x 90°, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), snaplås på toppen, 3 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. apr. 202618 kr7 kr (28%)
11. apr. 202625 kr9 kr (26%)
9. apr. 202634 kr1 kr (3%)
20. mar. 202633 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret