Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6 vinklet 1x 90°, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), snaplås på toppen, 0.25 m

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849515132
Pris fra 8 krtil 104 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 96 kr (92% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6 vinklet 1x 90°, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), snaplås på toppen, 0.25 m og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay 51513 CAT 6 U/UTP CCA 0,25m Sort
Goobay 51513 CAT 6 U/UTP CCA 0,25m Sort billede

Produktinformation

Goobay 51513. Kabellængde: 0,25 m, Standard for kabler: Cat6, Kabelafskærmning: U/UTP (UTP), Stik 1: RJ-45, Stik 2: RJ-45, Stikforbindelse kontakter plettering: Guld, Produktfarve: Sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 51513
EAN: 4040849515132
Varenr.: 996692686
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6 vinklet 1x 90°, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), snaplås på toppen, 0.25 m
-63%18 kr
Før 49 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay Netværkskabel CAT 6 vinklet 1x 90°, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), snaplås på toppen, 0.25 m billede

Produktinformation

Vores netværkskabler overfører signaler i maksimal kvalitet med ekstrem hastighed og sikrer en stabil forbindelse. Indvendige ledere af høj kvalitet, robust kabelkappe og præcist tilpassede stik kendetegner vores tilslutningskabler og stik. Goobay har altid det rigtige produkt til din netværksapplikation - både til hjemmet og til virksomhedsnetværk. Simpelthen. Alt. Hvad du behøver!, kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), snaplås på toppen Kabellængde 0.25 m, Förpackning, : Cable Tag, Samlet, uskærmet LAN-kabel med 2x RJ45-stik til tilslutning af netværkskomponenter, 1x 90° vinklet RJ45-stik er en ideel løsning på trange steder. Højkvalitets, kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) og forgyldte kontaktflader garanterer en fremragende, højtydende netværksforbindelse. Snaplåsbeskyttelsen af den lige RJ45-stikledning forhindrer, at den snaplås kan hænge fast eller brække af, hvilket sikrer en pålidelig internetforbindelse. Bøjningsbeskyttelse og stabil kappe beskytter Ethernet-kablet optimalt mod brud på kablet. CAT-6-kablet er egnet til 10 Gigabit Ethernet med hastigheder på op til 10/100/1000/10000 Mbit/s. Internetkablet er egnet til Power over Ethernet (PoE, PoE+). AWG, : 25/7 (stranded), Bøjningsradius >, : 59 mm, Specifikation, : CAT 6, Kabelkappen diameter, : 5.9 mm, Afskærmning klasse, : U/UTP, Forbindelser, : EIA/TIA-568 B, Markeringer, : WEEE, CE, Driftstemperatur op til, : 65 °C, Driftstemperatur fra, : -20 °C, max. båndbredde, : 250 MHz, Kink beskyttelse, : tosidet, Kabeltype, : Rundkabel, Materiale kabelkappe, : PVC, Inder leder materiale, : CCA (kobberbeklædt aluminium), Tilslutning, kontaktmateriale, : forgyldt.

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Cat6
EAN: 4040849515132
Varenr.: C42745
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Goobay 51513 Cat6 netværkskabel U/UTP CCA 0,25 m - sort
-41%19 kr
Før 32 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay 51513 Cat6 netværkskabel U/UTP CCA 0,25 m - sort billede

Produktinformation

Goobay 51513. Kabellængde: 0,25 m, Standard for kabler: Cat6, Kabelafskærmning: U/UTP (UTP), Stik 1: RJ-45, Stik 2: RJ-45, Stikforbindelse kontakter plettering: Guld, Produktfarve: SortFunktionerAWG-ledningsstørrelse: 25/7Bøjningsradius (min): 5,9 cmEthernet-grænsefladetype: 10 Gigabit EthernetKabelafskærmning: U/UTP (UTP)Kabelform: RundKabellængde: 0,25 mLedertype: StrandetLedningsmateriale: Kobberbeklædt aluminium (CCA)Materiale for kapper: Nylon/polyvinylchlorid (PVC)Plug and play: JaPower over Ethernet (PoE) -type understøttet: PoE+Produktfarve: SortStandard for kabler: Cat6Stik 1: RJ-45Stik 1 formfaktor: VinkletStik 1 køn: HanstikStik 2: RJ-45Stik 2 formfaktor: LigeStik 2 køn: HanstikStikforbindelse kontakter plettering: GuldStrøm over Ethernet (PoE): JaDriftsbetingelserDriftstemperatur (T-T): -20 - 65 °CGodkendelserCompliance-certifikater: CE, WEEEVægt & størrelserYdre diameter: 5,9 mmEmballage indholdAntal pr. pakke: 1 stkEmballeringsdataPakketype: Bulk

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Alarmer og Overvågning
0
EAN: 4040849515132
Varenr.: 2140827
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay 51513 CAT 6 U/UTP CCA 0,25m Sort
19 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Goobay 51513 Cat6 netværkskabel U/UTP CCA 0,25 m - sort
-25%39 kr
Før 52 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 U/UTP - 90° - Sort - 0.25m
104 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6 vinklet 1x 90°, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), snaplås på toppen, 0.25 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6 vinklet 1x 90°, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), snaplås på toppen, 0.25 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK8 kr8 krKøb
2Teknikproffset DK18 kr67 krKøb
3Boligcenter DK19 kr19 krKøb
4Ultrashop19 kr19 krKøb
5Vivas DK39 kr108 krKøb
6Proshop DK104 kr143 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6 vinklet 1x 90°, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), snaplås på toppen, 0.25 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6 vinklet 1x 90°, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), snaplås på toppen, 0.25 m i 87 dage. Laveste pris i perioden er 8 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 40 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 17 kr.

Den nuværende pris på 8 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 4 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6 vinklet 1x 90°, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), snaplås på toppen, 0.25 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6 vinklet 1x 90°, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), snaplås på toppen, 0.25 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. apr. 20268 kr1 kr (11%)
28. apr. 20269 kr4 kr (31%)
13. apr. 202613 kr5 kr (28%)
11. apr. 202618 kr22 kr (55%)
21. mar. 202640 kr27 kr (208%)
9. mar. 202613 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret