Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, violet kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.5 m

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849952609
Pris fra 9 krtil 42 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 33 kr (79% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, violet kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.5 m og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 0,5m Violet
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 0,5m Violet billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 50 cm - UTP - CAT 6 - formet, knastfri - lilla

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 95260
EAN: 4040849952609
Varenr.: 988527338
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 0,5m Violet
19 kr
Til butik
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 0,5m Violet billede

Produktinformation

Goobay CAT 6 UUTP CCA 05m Violet Oplev den perfekte løsning til dine netværksbehov med Goobay CAT 6 UUTP CCA 05m kabel i en stilren violet farve. Dette 5 meter lange netværkskabel er ideelt til både hjemmet og kontoret, hvor det sikrer hurtig og stabil...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849952609
Varenr.: 126976
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Goobay CAT 6 U/UTP patchkabel 0,5 m - lilla
22 kr
Til butik
Goobay CAT 6 U/UTP patchkabel 0,5 m - lilla billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 50 cm - UTP - CAT 6 - formet, knastfri - lillaGenereltBelagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: FormetknastfriSmalCopper-Clad Aluminium Wire (CCAW) lederepresaflastninglængdeindikationFarve: LillaKabel længde: 50 cmKappemateriale: PVCLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 6Par pr. kabel: 4 parTeknologi: Ikke afskærmet parsnoet (UTP)ForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568 - op til 250 MHzPakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.03g
EAN: 4040849952609
Varenr.: 2098292
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, violet kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.5 m
-47%26 kr
Før 49 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 UTP - Lilla - 0.5m
39 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Goobay CAT 6 U/UTP patchkabel 0,5 m - lilla
42 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, violet kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, violet kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK9 kr9 krKøb
2Ultrashop19 kr19 krKøb
3Boligcenter DK22 kr22 krKøb
4Teknikproffset DK26 kr75 krKøb
5Proshop DK39 kr78 krKøb
6Vivas DK42 kr111 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, violet kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.5 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, violet kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.5 m i 87 dage. Den nuværende pris er 9 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, violet kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.5 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, violet kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 0.5 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 20269 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret