Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, blå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 1 m

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849684371
Pris fra 12 krtil 49 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 37 kr (76% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, blå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 1 m og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 1m Blue
12 kr
Til butik
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 1m Blue billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 6 - formet - blå

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 68437
EAN: 4040849684371
Varenr.: 988525228
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, blå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 1 m
-65%17 kr
Før 49 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, blå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 1 m billede

Produktinformation

Vores netværkskabler overfører signaler i maksimal kvalitet med ekstrem hastighed og sikrer en stabil forbindelse. Indvendige ledere af høj kvalitet, robust kabelkappe og præcist tilpassede stik kendetegner vores tilslutningskabler og stik. Goobay har altid det rigtige produkt til din netværksapplikation - både til hjemmet og til virksomhedsnetværk. Simpelthen. Alt. Hvad du behøver!, kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) Kabellængde 1 m, Förpackning, : Cable Tag, Samlet, uskærmet LAN-kabel med 2x RJ45-stik til tilslutning af netværkskomponenter, Højkvalitets, kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) og forgyldte kontaktflader garanterer en fremragende, højtydende netværksforbindelse. Snaplåsbeskyttelsen af den RJ45-stikledning forhindrer, at den snaplås kan hænge fast eller brække af, hvilket sikrer en pålidelig internetforbindelse. Bøjningsbeskyttelse og stabil kappe beskytter Ethernet-kablet optimalt mod brud på kablet. CAT-6-netværkskabel er egnet til Gigabit Ethernet med hastigheder på op til 10/100/1000 Mbit/s. CAT-kablets længdeangivelse er markeret på den overstøbte, slanke bøjningsbeskyttelsesmuffe. Netværksstik: parrækkefølge i henhold til EIA/TIA 568B, AWG, : 24/7 (stranded), Bøjningsradius >, : 46.4 mm, Specifikation, : CAT 6, Kabelkappen diameter, : 5.8 mm, Afskærmning klasse, : U/UTP, Forbindelser, : EIA/TIA-568 B, Markeringer, : WEEE, CE, Driftstemperatur op til, : 60 °C, Driftstemperatur fra, : -20 °C, max. båndbredde, : 250 MHz, Kink beskyttelse, : tosidet, Kabeltype, : Rundkabel, Materiale kabelkappe, : PVC, Inder leder materiale, : CCA (kobberbeklædt aluminium), Tilslutning, afskærmning, : nej.

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Cat6
EAN: 4040849684371
Varenr.: C43271
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Luxorparts UTP-netværkskabel Cat. 6 Blå - 1,0 m
19 kr
Til butik
Luxorparts UTP-netværkskabel Cat. 6 Blå - 1,0 m billede

Produktinformation

Få stabil kablet netværksforbindelse til computer, router, switch og netværksenhed med dette Luxorparts Cat. 6 UTP-kabel. Kabellængden på 1,0 m er velegnet, når enhederne står tæt på hinanden, for eksempel på skrivebordet eller i et rack. Netværkskablet er et Cat. 6 UTP-kabel med RJ45-stik i begge ender, så det passer til almindelige netværksporte. Hastigheden er angivet til 1 Gb/s, hvilket gør kablet egnet til gigabit-netværk i hjemmet eller på kontoret. Båndbredden på 250 MHz understøtter denne hastighed, så data kan overføres effektivt på den korte strækning. I pakken: 1 stk. Luxorparts UTP-netværkskabel Cat. 6, 1,0 m, blå...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Luxorparts
Kategori: Netværkskabel
Artikel nr.: 68983
EAN: 4040849684371
Varenr.: 68983
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 1m Blue
19 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel Cat 6 Goobay U/UTP 1 m - blå
29 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 UTP - Blå - 1m
49 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel Cat 6 Goobay U/UTP 1 m - blå
49 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, blå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 1 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, blå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 1 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK12 kr12 krKøb
2Teknikproffset DK17 kr66 krKøb
3Av-Cables DK19 kr19 krKøb
4Ultrashop19 kr19 krKøb
5Boligcenter DK29 kr29 krKøb
6Proshop DK49 kr88 krKøb
7Vivas DK49 kr118 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, blå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 1 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, blå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 1 m i 13 dage. Den nuværende pris er 12 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, blå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 1 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, blå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 1 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202612 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret