Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), magenta, 10 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849934353
Pris fra 45 krtil 99 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 54 kr (55% besparelse)

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), magenta, 10 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 45 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay CAT 6 S/FTP CU 10m Magenta
45 kr
Til butik
Goobay CAT 6 S/FTP CU 10m Magenta billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - halogenfri, formet - magenta

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 93435
EAN: 4040849934353
Varenr.: 988526615
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 6 S/FTP CU 10m Magenta
59 kr
Til butik
Goobay CAT 6 S/FTP CU 10m Magenta billede

Produktinformation

Oplev hurtig og pålidelig netværksforbindelse med Goobay CAT 6 S/FTP CU 10m Magenta. Dette højtydende netværkskabel er designet til at levere exceptionel dataoverførsel med en hastighed på op til 10 Gbps, hvilket gør det ideelt til både hjemmet og kontore...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849934353
Varenr.: 38202
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel Cat 6 Goobay S/FTP 10 m - magenta
59 kr
Til butik
Netværkskabel Cat 6 Goobay S/FTP 10 m - magenta billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - halogenfri, formet - magentaGenereltAfskærmningsmateriale: Folie, flettetAWG American Wire Gauge: 28/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: HalogenfriformetSmalpresaflastninglængdeindikationFarve: MagentaKappemateriale: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)Længde: 10 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 6Par pr. kabel: 4 parTeknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568 - op til 250 MHzPakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.31g
EAN: 4040849934353
Varenr.: 1810277
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel Cat 6 Goobay S/FTP 10 m - magenta
79 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), magenta, 10 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)
-49%81 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 STP - Pink - 10m
99 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
S/FTP netværkskabel - CAT6 PIMF CU LSZH, Magenta (10m)
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), magenta, 10 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), magenta, 10 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK45 kr45 krKøb
2Ultrashop59 kr59 krKøb
3Boligcenter DK59 kr59 krKøb
4Vivas DK79 kr148 krKøb
5Teknikproffset DK81 kr130 krKøb
6Proshop DK99 kr138 krKøb
7EL-GROSSISTEN99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), magenta, 10 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), magenta, 10 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) i 168 dage. Laveste pris i perioden er 44 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 45 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 45 kr.

Den nuværende pris på 45 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), magenta, 10 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), magenta, 10 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. jan. 202645 kr1 kr (2%)
21. dec. 202544 kr1 kr (2%)
18. dec. 202545 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret