Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849508899
Pris fra 25 krtil 89 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 64 kr (72% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WEBdanes
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Netværkskabel RJ 45 FTP Skærmet - 5m
25 kr
Til butik
Netværkskabel RJ 45 FTP Skærmet - 5m billede

Produktinformation

5 meter standard netværkskabel til at forbinde computeren med en switch/router. Kablet er med folie skærm. Features: Type: RJ 45 FTP Skærmet Kategori: Cat 5e Længde: 5m Farve: Grå

Produktspecifikationer

Mærke: No brand
Kategori: Netkabler
EAN: 4040849508899
Varenr.: XX002
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay RJ45 CAT 6 S/FTP CU LSZH 5m Grey
34 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 6 S/FTP 5 m - Goobay (grå, RJ45 til RJ45)
39 kr
Til butik
Netværkskabel CAT 6 S/FTP 5 m - Goobay (grå, RJ45 til RJ45) billede

Produktinformation

wentronic - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - afskærmet parsnoet kabel (SSTP) - CAT 6 - gråCAT 6 Network cableshielded- foil and braiding screened twisted pair cable- PIMF (pairs in metal foil)- pair-sequence acc. to EIA/TIA 568- molded version with strain relief- with length indication on the strain relief- with gold plated contacts- slim line strain relief, suitable for allpatch panelGenereltFarve: GråLængde: 5 mNetværkskabeltype: Netværkskabel - CAT 6Teknologi: Afskærmet parsnoet kabel (SSTP)ForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - han...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.15g
EAN: 4040849508899
Varenr.: 1815628
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)
-67%43 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay RJ45 CAT 6 S/FTP CU LSZH 5m Grey
49 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 6 S/FTP 5 m - Goobay (grå, RJ45 til RJ45)
59 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 STP - Grå - 5m
79 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
S/FTP netværkskabel - CAT6 PIMF CU LSZH, Grå (5m)
89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WEBdanes25 kr25 krKøb
2CompuMail DK34 kr34 krKøb
3Boligcenter DK39 kr39 krKøb
4Teknikproffset DK43 kr92 krKøb
5Ultrashop49 kr49 krKøb
6Vivas DK59 kr128 krKøb
7Proshop DK79 kr118 krKøb
8EL-GROSSISTEN89 kr89 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) i 185 dage. Laveste pris i perioden er 19,25 kr (registreret d. 15. februar 2026), højeste er 34 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28 kr.

Den nuværende pris på 25 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. apr. 202625 kr9 kr (26%)
19. apr. 202634 kr9 kr (36%)
11. apr. 202625 kr9 kr (26%)
10. apr. 202634 kr9 kr (36%)
3. apr. 202625 kr9 kr (26%)
2. apr. 202634 kr9 kr (36%)
17. feb. 202625 kr5,75 kr (30%)
15. feb. 202619,25 kr3,93 kr (17%)
14. feb. 202623,18 kr1,82 kr (7%)
5. feb. 202625 kr9 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret