Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 30 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849508943
Pris fra 137 krtil 259 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 122 kr (47% besparelse)

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 30 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 137 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay RJ45 CAT 6 S/FTP CU LSZH 30m Grey
137 kr
Til butik
Goobay RJ45 CAT 6 S/FTP CU LSZH 30m Grey billede

Produktinformation

Intellinet - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - pairs in metal foil = PiMF (ledningspar i afskærmende folie) - CAT 6 - formet, knastfri - grå

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 50894
EAN: 4040849508943
Varenr.: 70323
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 6 S/FTP - Goobay - 30 m, grå
-14%159 kr
Før 184 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel CAT 6 S/FTP - Goobay - 30 m, grå billede

Produktinformation

Intellinet - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 30 m - pairs in metal foil = PiMF (ledningspar i afskærmende folie) - CAT 6 - formet, knastfri - gråGenereltBelagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: Formet, knastfriFarve: GråKappemateriale: PVCLængde: 30 mLedningsføringssystem: T568BNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 6Teknologi: Pairs in metal foil = PiMF (ledningspar i afskærmende folie)ForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: UL, RoHSProducentgarantiService & Support: Begrænset livtidsgaranti...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.89g
EAN: 4040849508943
Varenr.: 1815693
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 50894, 30 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Grå
168 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 6 S/FTP - Goobay - 30 m, grå
-12%179 kr
Før 204 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay RJ45 CAT 6 S/FTP CU LSZH 30m Grey
179 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 30 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)
-37%187 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 STP - Grå - 30m
189 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
S/FTP netværkskabel - CAT6 PIMF CU LSZH, Grå (30m)
259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 30 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 30 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK137 kr137 krKøb
2Boligcenter DK159 kr159 krKøb
3CS MEGASTORE DK168 kr207 krKøb
4Vivas DK179 kr248 krKøb
5Ultrashop179 kr179 krKøb
6Teknikproffset DK187 kr246 krKøb
7Proshop DK189 kr228 krKøb
8EL-GROSSISTEN259 kr259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 30 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 30 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) i 147 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 137 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 133 kr.

Den nuværende pris på 137 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 30 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 30 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. feb. 2026137 kr8 kr (6%)
29. jan. 2026129 kr8 kr (6%)
20. jan. 2026137 kr8 kr (6%)
19. jan. 2026129 kr8 kr (6%)
9. jan. 2026137 kr8 kr (6%)
8. jan. 2026129 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret