Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849955792
Pris fra 14 krtil 39 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 25 kr (64% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay RJ45 CAT 6 S/FTP CU 1,5m Grey
14 kr
Til butik
Goobay RJ45 CAT 6 S/FTP CU 1,5m Grey billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet, knastfri - grå

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 95579
EAN: 4040849955792
Varenr.: 988527567
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 6 S/FTP 1,5 m - Goobay (grå)
-14%19 kr
Før 22 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel CAT 6 S/FTP 1,5 m - Goobay (grå) billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1.5 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet, knastfri - gråGenereltAfskærmningsmateriale: FletningAWG American Wire Gauge: 27/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: FormetknastfriSmalCopper-Clad Aluminium Wire (CCAW) lederepresaflastninglængdeindikationFarve: GråLængde: 1.5 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Netværkskabel - CAT 6Par pr. kabel: 4 parTeknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568 - op til 250 MHz...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.05g
EAN: 4040849955792
Varenr.: 1809827
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay RJ45 CAT 6 S/FTP CU 1,5m Grey
19 kr
Til butik
Goobay RJ45 CAT 6 S/FTP CU 1,5m Grey billede

Produktinformation

Opgrader dit netværk med Goobay RJ45 CAT 6 S/FTP CU kabel på 1,5 meter i grå farve. Dette højhastighedsnetværkskabel er designet til at levere pålidelig dataoverførsel med en maksimal båndbredde på op til 250 MHz. Med sin S/FTP (skærmet/uddelt tvistet par...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849955792
Varenr.: 38144
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 95579, 1,5 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Grå
19,99 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)
-70%24 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 S/FTP - Grå - 1m
32 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 6 S/FTP 1,5 m - Goobay (grå)
-7%39 kr
Før 42 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK14 kr14 krKøb
2Boligcenter DK19 kr19 krKøb
3Ultrashop19 kr19 krKøb
4CS MEGASTORE DK19,99 kr58,99 krKøb
5Teknikproffset DK24 kr73 krKøb
6Proshop DK32 kr71 krKøb
7Vivas DK39 kr108 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) i 48 dage. Laveste pris i perioden er 14 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 18 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 16 kr.

Den nuværende pris på 14 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202614 kr4 kr (22%)
14. maj 202618 kr1 kr (6%)
17. apr. 202617 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret