Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 10 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849508912
Pris fra 34 krtil 109 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 75 kr (69% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 10 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 34 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 50891, 10 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Grå
34 kr
Til butik
Goobay 50891, 10 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Grå billede

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Farve: 1
Artikel nr.: 50891
EAN: 4040849508912
Varenr.: 3221721
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay RJ45 CAT 6 S/FTP CU LSZH 10m Grey
52 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 6 S/FTP 10 m - Goobay (grå)
59 kr
Til butik
Netværkskabel CAT 6 S/FTP 10 m - Goobay (grå) billede

Produktinformation

wentronic - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - afskærmet parsnoet kabel (SSTP) - CAT 6 - gråGenereltFarve: GråLængde: 10 mNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 6Teknologi: Afskærmet parsnoet kabel (SSTP)ForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - han...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.3g
EAN: 4040849508912
Varenr.: 1815645
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay RJ45 CAT 6 S/FTP CU LSZH 10m Grey
69 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 6 S/FTP 10 m - Goobay (grå)
79 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 10 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)
-45%88 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til WEBdanes
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Netværkskabel RJ 45 FTP Skærmet - 10m
89 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 STP - Grøn - 10m
99 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
S/FTP netværkskabel - CAT6 PIMF CU LSZH, Grå (10m)
109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 10 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 10 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK34 kr73 krKøb
2CompuMail DK52 kr52 krKøb
3Boligcenter DK59 kr59 krKøb
4Ultrashop69 kr69 krKøb
5Vivas DK79 kr148 krKøb
6Teknikproffset DK88 kr137 krKøb
7WEBdanes89 kr89 krKøb
8Proshop DK99 kr138 krKøb
9EL-GROSSISTEN109 kr109 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 10 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 10 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) i 173 dage. Laveste pris i perioden er 34 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 48 kr.

Den nuværende pris på 34 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 10 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), grå, 10 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202634 kr10 kr (23%)
28. maj 202644 kr8 kr (15%)
14. feb. 202652 kr17 kr (25%)
13. feb. 202669 kr17 kr (33%)
14. dec. 202552 kr15 kr (41%)
13. dec. 202537 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret