Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 5e, SF/UTP, rød, 5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849680359
Pris fra 18 krtil 49 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 31 kr (63% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 5e, SF/UTP, rød, 5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 18 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay RJ45 CAT 5e S/FTP CCA 5m Red
18 kr
Til butik
Goobay RJ45 CAT 5e S/FTP CCA 5m Red billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - SF/UTP - CAT 5e - formet, knastfri - rød

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 68035
EAN: 4040849680359
Varenr.: 70398
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 68035, 5 m, Cat5e, SF/UTP (S-FTP), RJ-45, RJ-45, Rød
22,64 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay RJ45 CAT 5e S/FTP CCA 5m Red
29 kr
Til butik
Goobay RJ45 CAT 5e S/FTP CCA 5m Red billede

Produktinformation

Goobay RJ45 CAT 5e SFTP CCA 5m Rød Opdag den pålidelige forbindelse med Goobay RJ45 CAT 5e SFTP CCA kabel. Dette 5 meter lange kabel er designet til at levere hurtige datatransmissioner og lavt støjniveau, hvilket gør det ideelt til både hjemme- og kontor...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Strømkabler til PC & Skærm (230V)
EAN: 4040849680359
Varenr.: 130422
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Goobay RJ45 netværkskabel CAT 5e S/FTP 5 m - Rød
29 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 5e, SF/UTP, rød, 5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)
-36%38 kr
Før 59 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Goobay RJ45 netværkskabel CAT 5e S/FTP 5 m - Rød
49 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 5e, SF/UTP, rød, 5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 5e, SF/UTP, rød, 5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK18 kr18 krKøb
2CS MEGASTORE DK22,64 kr61,64 krKøb
3Ultrashop29 kr29 krKøb
4Boligcenter DK29 kr29 krKøb
5Teknikproffset DK38 kr87 krKøb
6Vivas DK49 kr118 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 5e, SF/UTP, rød, 5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 5e, SF/UTP, rød, 5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) i 87 dage. Den nuværende pris er 18 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay Netværkskabel CAT 5e, SF/UTP, rød, 5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 5e, SF/UTP, rød, 5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 202618 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret