Gå til hovedindhold

Goobay Netkabel (beskyttelseskontakt) vinklet, 1,8 m, sort Jordkontaktstik (type F, CEE 7/7) 90° > apparatets stikkontakt C5

GoobaySystem- og strømkablerEAN: 4040849680045
Pris fra 27 krtil 59 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 32 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 25 kr 14. maj

Sammenlign priser på Goobay Netkabel (beskyttelseskontakt) vinklet, 1,8 m, sort Jordkontaktstik (type F, CEE 7/7) 90° > apparatets stikkontakt C5 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
wentronic NK 114 S-180 - Strømkabel - power CEE 7/7 (han) til IEC 60320 C5 - AC 250 V - 10 A - 1.8 m - sort
27 kr
Til butik
wentronic NK 114 S-180 - Strømkabel - power CEE 7/7 (han) til IEC 60320 C5 - AC 250 V - 10 A - 1.8 m - sort billede

Produktspecifikationer

Kategori: Strømkabler
Farve: 3
Artikel nr.: 68004
EAN: 4040849680045
Varenr.: 3040392
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
wentronic NK 114 S-180 Strømkabel 1.8m Sort
28 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
wentronic NK 114 S-180 Strømkabel 1.8m Sort
39 kr
Til butik
wentronic NK 114 S-180 Strømkabel 1.8m Sort billede

Produktinformation

Oplev Goobay Powerkabel 1.8 meter til bærbar Mickey Mouse – det perfekte tilbehør til din bærbare computer. Dette kvalitetskabel sikrer pålidelig strømforsyning og opladning, så du kan holde din enhed kørende hele dagen. Med en praktisk længde på 1

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: skal sorteres
EAN: 4040849680045
Varenr.: 37901
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strømkabel 1,8 m Goobay - CEE 7/7 til IEC C5 (Mickey Mouse)
39 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netkabel (beskyttelseskontakt) vinklet, 1,8 m, sort Jordkontaktstik (type F, CEE 7/7) 90° > apparatets stikkontakt C5
-44%44 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Luxorparts Apparatkabel C5 Sort - 1,5 m
45 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro Strømkabel C5 (Mickey Mouse) - Sort - 90° - 1.8 m
59 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strømkabel 1,8 m Goobay - CEE 7/7 til IEC C5 (Mickey Mouse)
59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netkabel (beskyttelseskontakt) vinklet, 1,8 m, sort Jordkontaktstik (type F, CEE 7/7) 90° > apparatets stikkontakt C5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netkabel (beskyttelseskontakt) vinklet, 1,8 m, sort Jordkontaktstik (type F, CEE 7/7) 90° > apparatets stikkontakt C5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK27 kr66 krKøb
2CompuMail DK28 kr28 krKøb
3Ultrashop39 kr39 krKøb
4Boligcenter DK39 kr39 krKøb
5Teknikproffset DK44 kr93 krKøb
6Av-Cables DK45 kr45 krKøb
7Proshop DK59 kr98 krKøb
8Vivas DK59 kr128 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netkabel (beskyttelseskontakt) vinklet, 1,8 m, sort Jordkontaktstik (type F, CEE 7/7) 90° > apparatets stikkontakt C5

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netkabel (beskyttelseskontakt) vinklet, 1,8 m, sort Jordkontaktstik (type F, CEE 7/7) 90° > apparatets stikkontakt C5 i 72 dage. Laveste pris i perioden er 25 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 32 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28 kr.

Den nuværende pris på 27 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Goobay Netkabel (beskyttelseskontakt) vinklet, 1,8 m, sort Jordkontaktstik (type F, CEE 7/7) 90° > apparatets stikkontakt C5. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Goobay Netkabel (beskyttelseskontakt) vinklet, 1,8 m, sort Jordkontaktstik (type F, CEE 7/7) 90° > apparatets stikkontakt C5 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202627 kr1 kr (4%)
19. maj 202628 kr2 kr (8%)
15. maj 202626 kr1 kr (4%)
14. maj 202625 kr3,39 kr (12%)
12. maj 202628,39 kr
11. maj 202628,41 kr
7. maj 202628,39 kr3,61 kr (11%)
6. maj 202632 kr6 kr (23%)
30. apr. 202626 kr6 kr (19%)
26. apr. 202632 kr6 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret