Gå til hovedindhold

Goobay Keystone-modul USB-C™-stik, USB 3.2 Gen 2 (10 Gbit/s), hvid USB-C™-hunstik > USB-C™-hunstik

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849612626
Pris fra 27 krtil 49 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 22 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Keystone-modul USB-C™-stik, USB 3.2 Gen 2 (10 Gbit/s), hvid USB-C™-hunstik > USB-C™-hunstik og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay USB-C Keystone - 3.2 Gen 2 (10 Gbit/s) 100W Hvid
27 kr
Til butik
Goobay USB-C Keystone - 3.2 Gen 2 (10 Gbit/s) 100W Hvid billede

Produktinformation

Goobay 61262. Konstruktionstype: Flad, Produktfarve: Hvid, Stik 1: USB C. Pakketype: Bulk

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 61262
EAN: 4040849612626
Varenr.: 1000938100
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Keystone-modul med USB-C™-port – USB 3.2 Gen 2 (10 Gbit/s) – hvi
39 kr
Til butik
Keystone-modul med USB-C™-port – USB 3.2 Gen 2 (10 Gbit/s) – hvi billede

Produktinformation

USB 3.2 Gen 2 og 60 W (20 V) i ét kompakt keystone-modul – klar til fast installation i patchpanel, vægudtag og installationsboks. Modulet er velegnet til mødelokale og hjemmekontor, hvor en fast USB-C-port er at foretrække frem for løse kabler. Med USB-C-stik og USB 3.2 Gen 2 understøtter modulet datahastigheder op til 10 Gbit/s, så overførsel af filer og tilslutning af udstyr sker hurtigt. De 60 W (20 V) dimensionerer modulet til både data og strømforsyning via USB-C-porten. Klar til keystone-standard Keystone-standarden betyder, at modulet passer i almindelige keystone-åbninger i patchpaneler, vægudtag og installationsbokse. Det gør det nemt at tilpasse eksisterende installationer uden specialkomponenter. Diskret hvid front Fronten er hvid og går neutralt i ét med lyse vægudtag og paneler. Modulet er udført i plast med metalforbindelser – en praktisk løsning til faste installationer. I pakken: 1 x keystone-modul med USB-C-port...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabel-tilbehør
Artikel nr.: 61262
EAN: 4040849612626
Varenr.: 70091
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay USB-C Keystone - 3.2 Gen 2 (10 Gbit/s) 100W Hvid
39 kr
Til butik
Goobay USB-C Keystone - 3.2 Gen 2 (10 Gbit/s) 100W Hvid billede

Produktinformation

Opdag Goobay USB-C Keystone - 3.2 Gen 2 (10 Gbit/s) 100W i hvid, et alsidigt og effektivt tilbehør til dine USB-C-enheder. Denne keystone er designet til at blive installeret i standard væg- eller panelbokse og giver dig mulighed for at tilslutte USB-C ka...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler & Stik til Computer
EAN: 4040849612626
Varenr.: 43558
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Keystone-modul USB-C™-stik, USB 3.2 Gen 2 (10 Gbit/s), hvid USB-C™-hunstik > USB-C™-hunstik
-32%40 kr
Før 59 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Keystone Module USB-C™ Connector, USB 3.2 Gen 2 (10 Gbit/s)
49 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Keystone-modul USB-C™-stik, USB 3.2 Gen 2 (10 Gbit/s), hvid USB-C™-hunstik > USB-C™-hunstik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Keystone-modul USB-C™-stik, USB 3.2 Gen 2 (10 Gbit/s), hvid USB-C™-hunstik > USB-C™-hunstik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK27 kr27 krKøb
2Av-Cables DK39 kr39 krKøb
3Ultrashop39 kr39 krKøb
4Teknikproffset DK40 kr89 krKøb
5EL-GROSSISTEN49 kr49 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Keystone-modul USB-C™-stik, USB 3.2 Gen 2 (10 Gbit/s), hvid USB-C™-hunstik > USB-C™-hunstik

PriceData har fulgt prisen på Goobay Keystone-modul USB-C™-stik, USB 3.2 Gen 2 (10 Gbit/s), hvid USB-C™-hunstik > USB-C™-hunstik i 86 dage. Den nuværende pris er 27 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay Keystone-modul USB-C™-stik, USB 3.2 Gen 2 (10 Gbit/s), hvid USB-C™-hunstik > USB-C™-hunstik. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay Keystone-modul USB-C™-stik, USB 3.2 Gen 2 (10 Gbit/s), hvid USB-C™-hunstik > USB-C™-hunstik de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 202627 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret