Gå til hovedindhold

Goobay Keystone modul RJ45 CAT 6, STP, 250 MHz 17,0 mm bred, krokodilletype, til værktøjsfri IDC-montering, snap-in-system

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849908637
Pris fra 32 krtil 69 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 37 kr (54% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Keystone modul RJ45 CAT 6, STP, 250 MHz 17,0 mm bred, krokodilletype, til værktøjsfri IDC-montering, snap-in-system og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 32 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
goobay - Modular indlæg - CAT 6 - STP - RJ-45
32 kr
Til butik
goobay - Modular indlæg - CAT 6 - STP - RJ-45 billede

Produktspecifikationer

Kategori: Netværkskabler
Farve: 2
Artikel nr.: 90863
EAN: 4040849908637
Varenr.: 20220728
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay Sølv
35 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Keystone modul RJ45 CAT 6, STP, 250 MHz 17,0 mm bred, krokodilletype, til værktøjsfri IDC-montering, snap-in-system
-30%48 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay Keystone modul RJ45 CAT 6, STP, 250 MHz 17,0 mm bred, krokodilletype, til værktøjsfri IDC-montering, snap-in-system billede

Produktinformation

Med Keystone-systemet er der ingen begrænsninger for installationen. Udnyt det modulære tilslutningssystem til standardiserede stik og rektangulære moduloptagelser (porte) med en pitch på 14,9 × 17,0 mm. Snap-in-systemet giver mulighed for en lang række forskellige tilslutningsteknikker, f.eks. med koaksialstik til IEC- eller F-stik, RJ45-stik (CAT 5, CAT 6, CAT 6A), højttalerstik (RCA-stik, skrue- og klemmestik) samt USB-, fiberoptik- og HDMI™-stik. De enkelte Keystone-moduler er universelt anvendelige og kan udskiftes. 17,0 mm bred, krokodilletype, til værktøjsfri IDC-montering, snap-in-system, Förpackning, : Bulk, RJ45-hunstik med robust hus af zinklegering til perfekt overførsel af elektriske signaler, CAT-6-hunstik med aflastning via kabelbånd, Egnet til Power over Ethernet (PoE+) i henhold til IEEE 802.3at, RJ45-hunstik til installation i Keystone-patchpaneler, netværksdåser og kabinetter, Bruges hovedsageligt i netværksinstallationer og til samling af permanent installerede netværkskabler, RJ45-hunstik, der kan samles uden værktøj, er ikke egnet til strandede ledninger, RJ45-forbindelserne er TIA 568B-farvekodet, AWG, : 22 - 26, Specifikation, : CAT 6, Afskærmning klasse, : STP, Bredde, : 17 mm, max. båndbredde, : 250 MHz, Konstruktionsform, : 180° crocodile typen, Kabeltype, : for solid wire, Tilslutning, type, : RJ45-stik (8P8C), Forbindelse 2, type, : klemrække til IDC-montering (værktøjsfri), Forbrug enhed, : 1 stk. i plastikpose.

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Adaptere og samlemuffer
EAN: 4040849908637
Varenr.: C40310
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro Keystone module RJ45 CAT 6 STP 250 MHz - Sølv
48 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay Sølv
49 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksudtag keystone CAT6 STP LSA - Goobay RJ45 hun
49 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksudtag keystone CAT6 STP LSA - Goobay RJ45 hun
69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Keystone modul RJ45 CAT 6, STP, 250 MHz 17,0 mm bred, krokodilletype, til værktøjsfri IDC-montering, snap-in-system koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Keystone modul RJ45 CAT 6, STP, 250 MHz 17,0 mm bred, krokodilletype, til værktøjsfri IDC-montering, snap-in-system koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK32 kr71 krKøb
2CompuMail DK35 kr35 krKøb
3Teknikproffset DK48 kr97 krKøb
4Proshop DK48 kr87 krKøb
5Ultrashop49 kr49 krKøb
6Boligcenter DK49 kr49 krKøb
7Vivas DK69 kr138 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Keystone modul RJ45 CAT 6, STP, 250 MHz 17,0 mm bred, krokodilletype, til værktøjsfri IDC-montering, snap-in-system

PriceData har fulgt prisen på Goobay Keystone modul RJ45 CAT 6, STP, 250 MHz 17,0 mm bred, krokodilletype, til værktøjsfri IDC-montering, snap-in-system i 32 dage. Laveste pris i perioden er 32 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 35 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 34 kr.

Den nuværende pris på 32 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Goobay Keystone modul RJ45 CAT 6, STP, 250 MHz 17,0 mm bred, krokodilletype, til værktøjsfri IDC-montering, snap-in-system. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Goobay Keystone modul RJ45 CAT 6, STP, 250 MHz 17,0 mm bred, krokodilletype, til værktøjsfri IDC-montering, snap-in-system de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202632 kr3 kr (9%)
3. maj 202635 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret