Gå til hovedindhold

Goobay HDMI™/DVI-D-adapter, förnicklad HDMI™-uttag (typ A) > DVI-D-kontakt Dual Link (24 + 1 pin)

GoobayAdaptereEAN: 4040849684821
Pris fra 14 krtil 39 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 25 kr (64% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay HDMI™/DVI-D-adapter, förnicklad HDMI™-uttag (typ A) > DVI-D-kontakt Dual Link (24 + 1 pin) og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay A 333 Videoadapter
14 kr
Til butik
goobay A 333 Videoadapter billede

Produktinformation

goobay A 333 - Videoadapter - HDMI hun til DVI-D han

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 68482
EAN: 4040849684821
Varenr.: 70540
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro HDMI™/DVI-D adapter nickel plated
18 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HDMI til DVI adapter - Goobay, DVI-D han til HDMI hun
-34%19 kr
Før 29 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
HDMI til DVI adapter - Goobay, DVI-D han til HDMI hun billede

Produktinformation

goobay A 333 - Videoadapter - HDMI hun til DVI-D hanGenereltEgenskaber: Støbt, vingeskruerKabeltype: VideoadapterUnderstøttet grænseflade: HDMI / DVIForbindelseForbindelsesled: 19 pin HDMI Type A - hunStikforbindelse (anden ende): 24+1 pin digital DVI - han...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: HDMI-kabler
Vægt: 0.03g
EAN: 4040849684821
Varenr.: 1816608
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Luxorparts Adapter HDMI til DVI
19 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay A 333 Videoadapter
19 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay HDMI™/DVI-D-adapter, förnicklad HDMI™-uttag (typ A) > DVI-D-kontakt Dual Link (24 + 1 pin)
-56%26 kr
Før 59 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
HDMI-Hun til DVI-D-Han adapter. Goobay.
-35%32 kr
Før 49 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HDMI til DVI adapter - Goobay, DVI-D han til HDMI hun
-20%39 kr
Før 49 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HDMI/DVI adapter - HDMI hun > DVI-D (24+1) han
39 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay HDMI™/DVI-D-adapter, förnicklad HDMI™-uttag (typ A) > DVI-D-kontakt Dual Link (24 + 1 pin) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay HDMI™/DVI-D-adapter, förnicklad HDMI™-uttag (typ A) > DVI-D-kontakt Dual Link (24 + 1 pin) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK14 kr14 krKøb
2Proshop DK18 kr57 krKøb
3Boligcenter DK19 kr19 krKøb
4Av-Cables DK19 kr19 krKøb
5Ultrashop19 kr19 krKøb
6Teknikproffset DK26 kr75 krKøb
7Superprice.dk32 kr32 krKøb
8Vivas DK39 kr108 krKøb
9EL-GROSSISTEN39 kr39 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay HDMI™/DVI-D-adapter, förnicklad HDMI™-uttag (typ A) > DVI-D-kontakt Dual Link (24 + 1 pin)

PriceData har fulgt prisen på Goobay HDMI™/DVI-D-adapter, förnicklad HDMI™-uttag (typ A) > DVI-D-kontakt Dual Link (24 + 1 pin) i 62 dage. Laveste pris i perioden er 14 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 18 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 16 kr.

Den nuværende pris på 14 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Goobay HDMI™/DVI-D-adapter, förnicklad HDMI™-uttag (typ A) > DVI-D-kontakt Dual Link (24 + 1 pin). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Goobay HDMI™/DVI-D-adapter, förnicklad HDMI™-uttag (typ A) > DVI-D-kontakt Dual Link (24 + 1 pin) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202614 kr3 kr (18%)
21. maj 202617 kr1 kr (6%)
20. maj 202616 kr1 kr (6%)
23. apr. 202617 kr2 kr (13%)
22. apr. 202615 kr3 kr (17%)
2. apr. 202618 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret