Gå til hovedindhold

Goobay Højttalerkabel rød;sort CU 10 m rulle, tværsnit 2 x 2,5 mm²

GoobayLyd- og videokablerEAN: 4040849150999
Pris fra 128 krtil 192 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 64 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Højttalerkabel rød;sort CU 10 m rulle, tværsnit 2 x 2,5 mm² og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 128 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay Bulkhøjttalerkabel Rød/sort 10m
128 kr
Til butik
goobay Bulkhøjttalerkabel Rød/sort 10m billede

Produktinformation

goobay - Bulkhøjttalerkabel - 2.5 mm² - 10 m - rød/sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 15099
EAN: 4040849150999
Varenr.: 988520745
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay LSK 2x2,5 - 10m, 10 m, 10 m, Sort
143 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro Speaker Cable 2.5mm B/R - 10m
149 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Højttalerkabel rød;sort CU 10 m rulle, tværsnit 2 x 2,5 mm²
-16%192 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Højttalerkabel rød;sort CU 10 m rulle, tværsnit 2 x 2,5 mm² koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Højttalerkabel rød;sort CU 10 m rulle, tværsnit 2 x 2,5 mm² koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK128 kr128 krKøb
2CS MEGASTORE DK143 kr182 krKøb
3Proshop DK149 kr188 krKøb
4Teknikproffset DK192 kr251 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Højttalerkabel rød;sort CU 10 m rulle, tværsnit 2 x 2,5 mm²

PriceData har fulgt prisen på Goobay Højttalerkabel rød;sort CU 10 m rulle, tværsnit 2 x 2,5 mm² i 61 dage. Den nuværende pris er 128 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay Højttalerkabel rød;sort CU 10 m rulle, tværsnit 2 x 2,5 mm². Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay Højttalerkabel rød;sort CU 10 m rulle, tværsnit 2 x 2,5 mm² de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. apr. 2026128 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret