Gå til hovedindhold

Goobay DisplayPort™/HDMI™-adapter 1.1, Guldpläterad Displayport™ plugg > HDMI™-uttag (typ A)

GoobayAdaptereEAN: 4040849517198
Pris fra 39 krtil 350 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 311 kr (89% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 38 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Goobay DisplayPort™/HDMI™-adapter 1.1, Guldpläterad Displayport™ plugg > HDMI™-uttag (typ A) og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Luxorparts Adapter DisplayPort til HDMI
39 kr
Til butik
Luxorparts Adapter DisplayPort til HDMI billede

Produktinformation

Luxorparts Adapter DisplayPort til HDMI giver dig en enkel forbindelse mellem en DisplayPort-udgang og en HDMI-indgang. Adapteren er velegnet til computer, tv, monitor og projektor. Adapteren forbinder en DisplayPort-port i den ene ende med et HDMI-kabel til skærm eller projektor i den anden. Opløsning op til 3840x2160 px Adapteren understøtter opløsning op til 3840x2160 px på kompatible tv, monitorer og projektorer. Opdateringshastigheden på 30 Hz angiver, hvor mange gange billedet kan opdateres pr. sekund. Lyd og billede i samme forbindelse Med understøttelse af 7.1 lyd sendes flerkanalslyd sammen med billedsignalet gennem HDMI-kablet. Det betyder, at du kan føre både lyd og billede fra computeren til tv, monitor eller projektor via den samme adapter og HDMI-forbindelse. I pakken: Luxorparts Adapter DisplayPort til HDMI.

Produktspecifikationer

Mærke: Luxorparts
Kategori: DisplayPort til HDMI
Artikel nr.: 98490
EAN: 4040849517198
Varenr.: 98490
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay Videoadapter
39 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay Videoadapter
49 kr
Til butik
goobay Videoadapter billede

Produktinformation

Opgrader din multimedieoplevelse med Goobay DisplayPort til HDMI adapteren. Med varenummer 4040849517198 får du en pålidelig løsning til at forbinde din DisplayPort-enhed, såsom en bærbar computer eller PC, til en HDMI-kompatibel skærm, projektor eller tv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Samt Tilbehør
EAN: 4040849517198
Varenr.: 57845
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HDMI adapter - Goobay DisplayPort til HDMI (han til hun)
49 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay DisplayPort™/HDMI™-adapter 1.1, Guldpläterad Displayport™ plugg > HDMI™-uttag (typ A)
-59%53 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HDMI adapter - Goobay DisplayPort til HDMI (han til hun)
69 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro DisplayPort - HDMI adapter
79 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Goobay DisplayPort til HDMI adapter Display Adapter - GEEKD.dk
113 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Goobay HDMI female - Displayport Male - adapter
350 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay DisplayPort™/HDMI™-adapter 1.1, Guldpläterad Displayport™ plugg > HDMI™-uttag (typ A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay DisplayPort™/HDMI™-adapter 1.1, Guldpläterad Displayport™ plugg > HDMI™-uttag (typ A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK39 kr39 krKøb
2CompuMail DK39 kr39 krKøb
3Ultrashop49 kr49 krKøb
4Boligcenter DK49 kr49 krKøb
5Teknikproffset DK53 kr102 krKøb
6Vivas DK69 kr138 krKøb
7Proshop DK79 kr118 krKøb
8Geekd113 kr113 krKøb
9INphone.dk350 kr350 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay DisplayPort™/HDMI™-adapter 1.1, Guldpläterad Displayport™ plugg > HDMI™-uttag (typ A)

PriceData har fulgt prisen på Goobay DisplayPort™/HDMI™-adapter 1.1, Guldpläterad Displayport™ plugg > HDMI™-uttag (typ A) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 34 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 39 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 37 kr.

Den nuværende pris på 39 kr er 5% over normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Goobay DisplayPort™/HDMI™-adapter 1.1, Guldpläterad Displayport™ plugg > HDMI™-uttag (typ A). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Goobay DisplayPort™/HDMI™-adapter 1.1, Guldpläterad Displayport™ plugg > HDMI™-uttag (typ A) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. mar. 202639 kr1 kr (3%)
2. mar. 202638 kr1 kr (3%)
28. feb. 202639 kr1 kr (3%)
1. feb. 202638 kr4 kr (12%)
25. jan. 202634 kr4 kr (11%)
20. jan. 202638 kr1 kr (3%)
19. jan. 202639 kr4 kr (11%)
17. jan. 202635 kr4 kr (10%)
15. jan. 202639 kr1 kr (3%)
14. jan. 202638 kr4 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret