Gå til hovedindhold

Goobay DisplayPort-kabel, DP 1.4, 5 m, Sharkskin Grey DisplayPort™ stik > DisplayPort™ stik

GoobayKablerEAN: 4040849652677
Pris fra 104 krtil 149 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 103 kr 13. maj

Sammenlign priser på Goobay DisplayPort-kabel, DP 1.4, 5 m, Sharkskin Grey DisplayPort™ stik > DisplayPort™ stik og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 104 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay DisplayPort 1.4 Kabel 8K 60Hz 5 m Sølv
104 kr
Til butik
Goobay DisplayPort 1.4 Kabel 8K 60Hz 5 m Sølv billede

Produktinformation

DisplayPort Cable, DP 1.4, 5 m, Sharkskin Grey, 5

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 65267
EAN: 4040849652677
Varenr.: 1001712506
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 65267, 5 m, DisplayPort, DisplayPort, Hanstik, Hanstik, 7680 x 4320 pixel
105 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Goobay DisplayPort 1.4 kabel 8K 60 Hz - 5 m, sølv
129 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay DisplayPort-kabel, DP 1.4, 5 m, Sharkskin Grey DisplayPort™ stik > DisplayPort™ stik
-27%130 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay DisplayPort 1.4 Kabel 8K 60Hz 5 m Sølv
139 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro Displayport 1.4 Sleeved - 5m - Sort
149 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Goobay DisplayPort 1.4 kabel 8K 60 Hz - 5 m, sølv
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay DisplayPort-kabel, DP 1.4, 5 m, Sharkskin Grey DisplayPort™ stik > DisplayPort™ stik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay DisplayPort-kabel, DP 1.4, 5 m, Sharkskin Grey DisplayPort™ stik > DisplayPort™ stik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK104 kr104 krKøb
2CS MEGASTORE DK105 kr144 krKøb
3Boligcenter DK129 kr129 krKøb
4Teknikproffset DK130 kr179 krKøb
5Ultrashop139 kr139 krKøb
6Proshop DK149 kr188 krKøb
7Vivas DK149 kr218 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay DisplayPort-kabel, DP 1.4, 5 m, Sharkskin Grey DisplayPort™ stik > DisplayPort™ stik

PriceData har fulgt prisen på Goobay DisplayPort-kabel, DP 1.4, 5 m, Sharkskin Grey DisplayPort™ stik > DisplayPort™ stik i 126 dage. Laveste pris i perioden er 100 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 128 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 106 kr.

Den nuværende pris på 104 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Goobay DisplayPort-kabel, DP 1.4, 5 m, Sharkskin Grey DisplayPort™ stik > DisplayPort™ stik. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Goobay DisplayPort-kabel, DP 1.4, 5 m, Sharkskin Grey DisplayPort™ stik > DisplayPort™ stik de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026104 kr1 kr (1%)
13. maj 2026103 kr1 kr (1%)
19. feb. 2026104 kr4 kr (4%)
8. feb. 2026100 kr3 kr (3%)
7. feb. 2026103 kr3 kr (3%)
29. jan. 2026100 kr28 kr (22%)
28. jan. 2026128 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret