Gå til hovedindhold

DisplayPort til DVI-D kabel 2 m - Goobay (sort)

GoobayKablerEAN: 4040849519611
Pris fra 83 krtil 119 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 36 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DisplayPort til DVI-D kabel 2 m - Goobay (sort) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 83 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay DisplayPort > DVI-D 1.2 2m Black
83 kr
Til butik
Goobay DisplayPort > DVI-D 1.2 2m Black billede

Produktinformation

goobay - DisplayPort adapter - DisplayPort (han) til DVI-D (han) - 2 m

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 51961
EAN: 4040849519611
Varenr.: 75251
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro DisplayPort - DVI-D - 2m - Sort
84 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DisplayPort til DVI-D kabel 2 m - Goobay (sort)
99 kr
Til butik
DisplayPort til DVI-D kabel 2 m - Goobay (sort) billede

Produktinformation

goobay - DisplayPort adapter - DisplayPort (han) til DVI-D (han) - 2 mGenereltBelagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: Låsbar connectorLængde: 2 mType: DisplayPort adapterForbindelseForbindelsesled: 20 pin DisplayPort - hanStikforbindelse (anden ende): 24+1 pin digital DVI - hanDiversePakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler
Vægt: 0.15g
EAN: 4040849519611
Varenr.: 1818302
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay DisplayPort - DVI-D Dual Link-kabel, 2 m
114 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay DisplayPort DVI-D 1.2 2m Black
119 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DisplayPort til DVI-D kabel 2 m - Goobay (sort)
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DisplayPort til DVI-D kabel 2 m - Goobay (sort) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DisplayPort til DVI-D kabel 2 m - Goobay (sort) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK83 kr83 krKøb
2Proshop DK84 kr123 krKøb
3Boligcenter DK99 kr99 krKøb
4Teknikproffset DK114 kr163 krKøb
5Ultrashop119 kr119 krKøb
6Vivas DK119 kr188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DisplayPort til DVI-D kabel 2 m - Goobay (sort)

PriceData har fulgt prisen på DisplayPort til DVI-D kabel 2 m - Goobay (sort) i 48 dage. Den nuværende pris er 83 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for DisplayPort til DVI-D kabel 2 m - Goobay (sort). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for DisplayPort til DVI-D kabel 2 m - Goobay (sort) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. apr. 202683 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret