Gå til hovedindhold

Goobay Pro CAT 6 network cable U/UTP black 100 m - CCA cop - Sort - 100m

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849572937
Pris fra 214 krtil 395 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 181 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 191 kr 7. maj

Sammenlign priser på Pro CAT 6 network cable U/UTP black 100 m - CCA cop - Sort - 100m og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 214 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 57293, 100 m, Cat6, U/UTP (UTP), Sort
214 kr
Til butik
Goobay 57293, 100 m, Cat6, U/UTP (UTP), Sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Farve: 2
Artikel nr.: 57293
EAN: 4040849572937
Varenr.: 4547960
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 100m Bulkkabel Sort
247 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro CAT 6 network cable U/UTP black 100 m - CCA cop - Sort - 100m
261 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 100m Bulkkabel Sort
319 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
UTP netværkskabel - CAT6, massiv CCA, udendørs, SORT (100m)
395 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pro CAT 6 network cable U/UTP black 100 m - CCA cop - Sort - 100m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pro CAT 6 network cable U/UTP black 100 m - CCA cop - Sort - 100m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK214 kr253 krKøb
2CompuMail DK247 kr247 krKøb
3Proshop DK261 kr300 krKøb
4Ultrashop319 kr319 krKøb
5EL-GROSSISTEN395 kr395 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pro CAT 6 network cable U/UTP black 100 m - CCA cop - Sort - 100m

PriceData har fulgt prisen på Pro CAT 6 network cable U/UTP black 100 m - CCA cop - Sort - 100m i 178 dage. Laveste pris i perioden er 188 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 247 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 220 kr.

Den nuværende pris på 214 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Pro CAT 6 network cable U/UTP black 100 m - CCA cop - Sort - 100m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Pro CAT 6 network cable U/UTP black 100 m - CCA cop - Sort - 100m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026214 kr33 kr (13%)
25. maj 2026247 kr37 kr (18%)
23. maj 2026210 kr6 kr (3%)
22. maj 2026204 kr43 kr (17%)
21. maj 2026247 kr43 kr (21%)
19. maj 2026204 kr5 kr (2%)
18. maj 2026209 kr5 kr (2%)
16. maj 2026204 kr4 kr (2%)
15. maj 2026200 kr22 kr (10%)
14. maj 2026222 kr22 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret