Gå til hovedindhold

Goobay Antennekabel - F han til F han, 3C-2V CCS HVID (1,5m)

GoobayKabelstyringEAN: 4040849117213
Pris fra 13 krtil 39 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 26 kr (67% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Antennekabel - F han til F han, 3C-2V CCS HVID (1,5m) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 13 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay Antennekabel Dobbelt afskærmet 1.5m Hvid Hvid
13 kr
Til butik
goobay Antennekabel Dobbelt afskærmet 1.5m Hvid Hvid billede

Produktinformation

goobay - Antennekabel - F-stik han til F-stik han - 1.5 m - dobbelt afskærmet - 75 dB - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 11721
EAN: 4040849117213
Varenr.: 987719571
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay SAT-antennekabel ( F-stik > F-stik, 1.5 m
-41%17 kr
Før 29 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay SAT-antennekabel ( F-stik > F-stik, 1.5 m billede

Produktinformation

F-stik > F-stik Kabellængde 1.5 m, Förpackning, : Bulk, Dobbelt skærmet satellitkabel for interferensfri transmission, Støbt stik på begge sider for at beskytte mod støv, snavs og mekaniske påvirkninger, Forniklede, præcisionspassende kontakter, Til overførsel af digitale SD/HDTV-signaler, f.eks. fra SAT-systemer til tv-apparater eller modtagere, Kabelkappen diameter, : 5 mm, Inderleder, lederdiameter, : 0.5 mm, Numre af skærm, : 2 x, Markeringer, : WEEE, CE, Impedans, : 75 Ω, Afskærmning effektivitet, : 70 dB, Kabeltype, : Koaksialkabel, Inder leder materiale, : CCS, Type 1, afskærmning, : Folie (aluminium), Type 2, afskærmning, : Fletskærm (aluminium) 32x, Tilslutning, type, : F stik, Forbindelse 2, type, : F stik, Farve, : hvid, Yderkappe materiale, : PVC, Kabellængde, : 1.5 m.

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Antenne kabler
EAN: 4040849117213
Varenr.: C42605
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
F-kabel Hvid - 1,5 m
29 kr
Til butik
F-kabel Hvid - 1,5 m billede

Produktinformation

Brug F-kabel Hvid – 1,5 m, når du har brug for et kort forbindelseskabel i din antenneinstallation. Kablet kan anvendes til TV, satellitmodtager og antenneinstallation, hvor udstyret bruger F-tilslutning. Med en kabellængde på 1,5 m er kablet egnet til korte stræk mellem f.eks. vægudtag og TV eller mellem satellitmodtager og andet udstyr. Stiktypen F-han til F-han betyder, at begge ender passer i enheder med F-hun gevind. Dobbelt skærmning i antenneopsætninger Den dobbelt skærmede opbygning hjælper med at afskærme kablet mod udefrakommende elektrisk støj. Det er relevant i antenneinstallationer, hvor mange kabler og apparater står tæt. Hvidt kabel til diskret montering Den hvide farve gør kablet nemt at få til at falde i med lysere vægge og lister, så installationen fremstår mere diskret omkring dit TV- eller satellitudstyr. I pakken: 1 stk. F-kabel Hvid – 1,5 m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Antennekabel
Artikel nr.: F-kabel Vit 1,5 m
EAN: 4040849117213
Varenr.: 57791
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Antennekabel - F han til F han, 3C-2V CCS HVID (1,5m)
34 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro Antenna Sat cable (F) - 1.5m
39 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Antennekabel - F han til F han, 3C-2V CCS HVID (1,5m) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Antennekabel - F han til F han, 3C-2V CCS HVID (1,5m) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK13 kr13 krKøb
2Teknikproffset DK17 kr66 krKøb
3Av-Cables DK29 kr29 krKøb
4EL-GROSSISTEN34 kr34 krKøb
5Proshop DK39 kr78 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Antennekabel - F han til F han, 3C-2V CCS HVID (1,5m)

PriceData har fulgt prisen på Antennekabel - F han til F han, 3C-2V CCS HVID (1,5m) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 13 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 33 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 19 kr.

Den nuværende pris på 13 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Antennekabel - F han til F han, 3C-2V CCS HVID (1,5m). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Antennekabel - F han til F han, 3C-2V CCS HVID (1,5m) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. apr. 202613 kr4 kr (24%)
20. apr. 202617 kr3 kr (21%)
13. apr. 202614 kr3 kr (18%)
11. apr. 202617 kr16 kr (48%)
8. apr. 202633 kr20 kr (154%)
5. dec. 202513 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret