Gå til hovedindhold

Goobay Adapter USB-C™ till USB-C™ 90°, svart USB-C™ uttag > USB-C™ plugg

GoobayKablerEAN: 4040849555565
Pris fra 35 krtil 59 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 24 kr (41% besparelse)

Sammenlign priser på Goobay Adapter USB-C™ till USB-C™ 90°, svart USB-C™ uttag > USB-C™ plugg og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 35 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
USB-C vinkeladapter
35 kr
Til butik
USB-C vinkeladapter billede

Produktinformation

Skift vinkel på dit USB-C kabel uden at skifte selve kablet – denne USB-C vinkeladapter giver en mere fleksibel tilslutning til bærbar computer, smartphone, tablet, dockingstation og USB-hub. Adapteren har USB-C han til USB-C hun og understøtter hastigheder op til 5 Gb/s (USB 3.1 gen. 1). Den er bagudkompatibel med USB 3.0, 2.0 og 1.1, så den også fungerer med ældre USB-C udstyr. I pakken: 1 x USB-C vinkeladapter.

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: USB-C adapter
Artikel nr.: 55556
EAN: 4040849555565
Varenr.: 69301
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay USB-C adapter Sort
35 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Adapter USB-C™ till USB-C™ 90°, svart USB-C™ uttag > USB-C™ plugg
-22%38 kr
Før 49 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay Adapter USB-C™ till USB-C™ 90°, svart USB-C™ uttag > USB-C™ plugg billede

Produktinformation

USB-C™ socket > USB-C™ stik, Förpackning, : Bulk, USB-adapterens 90°-vinkel gør det muligt at tilslutte opad- eller nedadvinklet selv på de mindste steder, f.eks. på bagsiden af enhedens port, Adapterstikket fører USB-C™-kablet tæt langs enheden for effektivt at forhindre knæk og kabelbrud, Muliggør SuperSpeed-dataoverførselshastigheder på op til 5 Gbit/s takket være USB 3.0 - 10 gange hurtigere end USB 2.0, Praktisk hjælper til overførsel af data, musik, fotos og HD-film, Takket være det kompakte design passer USB-adapteren i enhver lomme og er den perfekte rejsekammerat, Kompatibel med Windows og Android samt Apple MacBook med USB-C™-port/Thunderbolt™ 4, bagudkompatibel med USB 2.0 og 1.1, Plug & Play eliminerer behovet for at installere yderligere drivere, Markeringer, : CE, WEEE, Højde, : 10 mm, Længde, : 20 mm, Vægt, : 10 g, Bredde, : 10 mm, max. transmissionshastighed, : 5 Gbit/s, Tilslutning, type, : USB-C™ socket, Forbindelse 2, type, : USB-C™ stik, Farve, : sort, Farveversion, : sort.

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: USB-C
EAN: 4040849555565
Varenr.: C54138
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro USB-C to USB-C - adapter 90° - black
48 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay USB-C adapter Sort
49 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
USB-C 3.2 adapter - USB-C han til USB-C hun, 90° ned, Sort
59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Adapter USB-C™ till USB-C™ 90°, svart USB-C™ uttag > USB-C™ plugg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Adapter USB-C™ till USB-C™ 90°, svart USB-C™ uttag > USB-C™ plugg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK35 kr35 krKøb
2CompuMail DK35 kr35 krKøb
3Teknikproffset DK38 kr87 krKøb
4Proshop DK48 kr87 krKøb
5Ultrashop49 kr49 krKøb
6EL-GROSSISTEN59 kr59 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Adapter USB-C™ till USB-C™ 90°, svart USB-C™ uttag > USB-C™ plugg

PriceData har fulgt prisen på Goobay Adapter USB-C™ till USB-C™ 90°, svart USB-C™ uttag > USB-C™ plugg i 165 dage. Den nuværende pris er 35 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay Adapter USB-C™ till USB-C™ 90°, svart USB-C™ uttag > USB-C™ plugg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay Adapter USB-C™ till USB-C™ 90°, svart USB-C™ uttag > USB-C™ plugg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. dec. 202535 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret