Gå til hovedindhold

Goobay 93304, 100 m, Sort, Flad, Polyvinylchlorid (PVC), 1 stk, Hjul

GoobayEAN: 4040849933042
Pris fra 90 krtil 129 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 39 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay 93304, 100 m, Sort, Flad, Polyvinylchlorid (PVC), 1 stk, Hjul og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 90 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay 100m Bulk telefonkabel Sort
90 kr
Til butik
goobay 100m Bulk telefonkabel Sort billede

Produktinformation

goobay - Bulk telefonkabel - flad - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 93304
EAN: 4040849933042
Varenr.: 988526533
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 93304, 100 m, Sort, Flad, Polyvinylchlorid (PVC), 1 stk, Hjul
97 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Goobay bulk telefonkabel 100 m - fladt, sort
-8%109 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay bulk telefonkabel 100 m - fladt, sort billede

Produktinformation

goobay - Bulk telefonkabel - 100 m - flad - sortGenereltAWG American Wire Gauge: 28Egenskaber: FladspolepakkeCopper-Clad Aluminium (CCA) ledereFarve: SortKabel længde: 100 mLedninger pr. kabel: 4 ledningerNetværkskabeltype: Bulk telefonkabel...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 1.43g
EAN: 4040849933042
Varenr.: 2095182
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro Telephone flat cables 4-core 100 m reel AWG 28.
110 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay 100m Bulk telefonkabel Sort
119 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Goobay bulk telefonkabel 100 m - fladt, sort
-7%129 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay 93304, 100 m, Sort, Flad, Polyvinylchlorid (PVC), 1 stk, Hjul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay 93304, 100 m, Sort, Flad, Polyvinylchlorid (PVC), 1 stk, Hjul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK90 kr90 krKøb
2CS MEGASTORE DK97 kr136 krKøb
3Boligcenter DK109 kr109 krKøb
4Proshop DK110 kr149 krKøb
5Ultrashop119 kr119 krKøb
6Vivas DK129 kr198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay 93304, 100 m, Sort, Flad, Polyvinylchlorid (PVC), 1 stk, Hjul

PriceData har fulgt prisen på Goobay 93304, 100 m, Sort, Flad, Polyvinylchlorid (PVC), 1 stk, Hjul i 178 dage. Laveste pris i perioden er 82 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 102 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 93 kr.

Den nuværende pris på 90 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Goobay 93304, 100 m, Sort, Flad, Polyvinylchlorid (PVC), 1 stk, Hjul. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Goobay 93304, 100 m, Sort, Flad, Polyvinylchlorid (PVC), 1 stk, Hjul de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202690 kr12 kr (12%)
14. maj 2026102 kr7 kr (7%)
2. maj 202695 kr1 kr (1%)
1. maj 202694 kr1 kr (1%)
11. jan. 202695 kr13 kr (16%)
6. dec. 202582 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret